لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۲:۰۹

مشاور پیشین ترامپ از قاضی برای انتشار تصویر جنجالی عذرخواهی کرد


بخش انگلیسی صدای آمریکا - راجر استون، مشاور دیرین پرزیدنت دونالد ترامپ، روز پنج شنبه به دفعات از قاضی فدرال مسئول رسیدگی به پرونده اتهامات اش، برای به اشتراک گذاشتن عکسی در رسانه های اجتماعی که در آن چهره قاضی در کنار یک هدف نشانه گیری اسلحه دیده می شود، عذرخواهی کرد.

راجر استون به قاضی امی برمن جکسون در واشنگتن گفت: «من هیچ منطق و عذر و بهانه ای نمی آورم. این یک بی فکری احمقانه بوده است. متاسف ام.»

قاضی جکسون پس از شنیدن عذرخواهی راجر استون محدودیت های پیشتر وضع شده بر او، پیش از رسیدگی به اتهامات اش در دادگاه، را شدیدتر کرد. استون متهم است که در سال ۲۰۱۶ با مقام های کارزار انتخاباتی ترامپ از طریق گروه افشاگر «ویکی‌لیکس» به دنبال ایمیل های به سرقت رفته از هیلاری کلینتون، رقیبت ترامپ، بود. قاضی جکسون به استون دستور داد درباره این پرونده در فضای عمومی حرف نزند.

استون در اینستاگرامش، قاضی جکسون را فردی منصوب پرزیدنت اوباما معرفی کرده بود که اتهامات علیه هیلاری کلینتون در پرونده حمله به کنسولگری آمریکا در بنغازی را رد کرده و پل منافورت، رئیس پیشین کمپین انتخاباتی ترامپ، را پیش از محکومیت محبوس کرده بود. استون از حامیانش خواسته بود در تامین هزینه های حقوقی این پرونده او را یاری دهند.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG