لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۶:۲۹

واشنگتن‌پست: براساس گزارش کالبدشکافی، گردن جفری اپستین شکسته بود


براساس گزارش کالبدشکافی جفری اپستین، سرمایه‌دار آمریکایی، که پیشتر اعلام شده بود در زندان خودکشی کرده است، گردن او از چند نقطه دچار شکستگی شده بود.

به گزارش رویترز، روزنامه واشنگتن‌پست در گزارشی به نقل از منابع خود، ضمن اعلام این خبر نوشت که این نوع شکستگی در اثر دار زدن یا خفه کردن ایجاد می‌شود.

مقام‌های رسمی هنوز به این گزارش واکنشی نشان نداده‌اند. مشخص نیست که این کالبدشکافی چه زمانی به اتمام رسیده و به شکل عمومی منتشر خواهد شد.

جفری اپستین، سرمایه دار ۶۶ ساله آمریکایی که به اتهام سوءاستفاده جنسی از دختران نوجوان و زیر سن قانونی در زندان بود، هفته گذشته اقدام به خودکشی کرد.

علت مرگ او در حال حاضر در دست بررسی است.

وزارت دادگستری آمریکا پیشتر اعلام کرده بود که دو تن از نگهبانان زندان که مسئول مراقبت از اپستین بودند، از کار برکنار شده‌اند.

جفری برمن، دادستان فدرال در نیویورک، اپستین را متهم کرده بود که در عمارت خود در نیویورک یا پالم بیچ فلوریدا صدها دلار به دختران برای ماساژهای برهنه یا نیمه برهنه داده که ماهیتی به شدت جنسی داشته است.

به گفته دادستان، اپستین در سال های ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۵ اغلب به بعضی از قربانیان خود که ۱۴ ساله بودند پول داده تا دختران زیر سن قانونی را نزد او بیاورند.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG