لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ ایران ۱۲:۱۱

استقبال از حضور خودروهای تسلا در ناوگان تاکسی‌های زردرنگ ابر شهر نیویورک در آمریکا


در شهر نیویورک خودروی جدیدی وارد ناوگان تاکسی های زرد رنگ دارای مجوز تاکسیرانی این ابر شهر شده است که مشابهتی به دیگر رقبای پیشین خود ندارد. تاکسی تسلا ۳ که چند هفته ایست وارد خیابانهای این شهر شده ، به گفته راننده و صاحب آن همچنان برای مردم جذابیت دارد.

درایو سالی شرکت صاحب این خودروی تسلا ، علاوه بر این تاکسی، هزار خودروی بنزین سوز دارد که به رانندگان تاکسی های اینترنتی اوبر و لیفت و دارندگان مجوز رانندگی تاکسی اجاره می دهد.

نیکلاس ویلیامز از بنیانگذاران شرکت درایو سالی می گوید که مسافران از خودروی تاکسی تسلا استقبال کردند.

رانندگی با تسلا بسیار پرطرفدار است؛ هم از طرف رانندگان و هم مسافران. جذابیت رانندگی و گردش در شهر را بیشتر کرده است. خودروی پاک، بی سر و صدا و سریع است. طبیعتا بسیار ایمن است. فن آوری بکارگرفته شده در این خودرو فاصله زیادی با دیگر خودروها دارد.

رامی غریب راننده این تاکسی می گوید که از راندن آن لذت می برد: من عاشق سامانه موجود در تسلا هستم. دوربین آن چهار جهت را به خوبی نشان می دهد. من از رانندگی آن لذت می برم زیرا نیاز ندارم که همواره ترمز کنم. صرفا در زمانهای اضطراری خودرو با استفاده از اتوپایلوت خودران است.

شرکت درایو سالی، به دنبال مشارکت با تسلا برای وارد کردن تاکسی تسلا در خیابانهای شهرهای لس آنجلس، نیویورک و شیکاگو است. درایو سالی بنا دارد مدل Y که جادارتر است را وارد ناوگان تاکسی های خود کند.

XS
SM
MD
LG