لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ ایران ۰۱:۱۳

مسابقات تنیس در کالیفرنیا به تعویق افتاد؛ ضرر چند میلیون دلاری


مسابقات تنیس ایندین‌ولز کالیفرنیا در سال ۲۰۲۱ هم به تعویق افتاد.

رقابتهای تنیس اوپن بی.ان. پی. پارییبا، در منطقه ایندین ولز به دلیل نگرانی بابت شیوع ویروس کرونا، طبق معمول هر ساله در ماه مارس برگزار نمی‌شود.

طبق اعلام اتحادیه تنیس بازان حرفه ای، برنامه هفته های هشتم تا سیزدهم ای. تی. پی. تور در فصل ۲۰۲۱ دچار تغییر شده است. این اتحادیه اعلام کرد که تاریخ جایگزین برای برگزاری تورنمنت هایی که لغو شده اند پس از ارزیابی دقیق اعلام می‌شود.

تنیس ایندین ولز که اغلب بعنوان گرانداسلم پنجم تنیس، از آن نام می‌برند ، در سال ۲۰۲۰ به دلیل کرونا برگزار نشد.

لغو این رقابتها بیش از چهارصد میلیون دلار به اقتصاد ایندین ولز زیان وارد کرد. در حالیکه اداره بهداشت ریورساید، از اجباری نبودن برگزاری مسابقات ورزشی بدون تماشاگر خبر داد، لری الیسون مالک میلیاردر این تورنمنت اعلام کرد به دلیل موج جدید همه گیری ویروس کرونا در کالیفرنیا، برگزاری تنیس این دوره نیز به تاخیر خواهد افتاد.

تامی هاس، قهرمان سابق و مدیر اجرای تنیس ایندین ولز هم ابراز امیدواری کرد که این مسابقات در اواخر فصل تنیس ۲۰۲۱ برگزار شود.

در حالیکه تنیس یک‌هزار امتیازی مسترز میامی از ۲۲ ماه مارس آغاز می‌شود ، فصل رقابتهای تنیس بر روی خاک رس، در بهار بدون تغییر خواهد ماند.

طبق اعلام ای.تی.پی، اتحادیه تنیس بازان حرفه ای، تمام رقابتهای فصل پیش رو در تقویم ۲۰۲۱ ، با شروع فصل مسابقات بر روی خاک رس، از هفته ۱۴م به بعد، طبق برنامه قبلی برگزار می‌شود.

XS
SM
MD
LG