لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ایران ۰۴:۲۱

کالیفرنیا محدودیت رفت و آمد و ماندن در خانه را در اغلب مناطق تمدید کرد


مقام های ایالت کالیفرنیا، به دلیل افزایش شمار بیماران مبتلا به کووید ۱۹ و کمبود تخت آی.سی.یو در لسآنجلس، محدودیت های رفت و آمد و خانه نشینی را در اغلب مناطق تمدید کردند.

دکتر مارک غالی، بلند پایه ترین مقام بهداشتی کالیفرنیا، اعلام کرد، ظرفیت بیمارستان های مناطق جنوبی این ایالت به ویژه اطراف دره سن خواکین، قطب کشاورزی آمریکا، رو به تکمیل رفته و چاره ای جز تمدید مقررات خانه نشینی وجود ندارد.

دکتر مارک غالی، ارشدترین مقام بهداشتی کالیفرنیا گفت: ما شاهد رشد میزان بستری، و ضریب اشغال تخت تا دو برابر میانگین هستیم، و انتظار می رود که این رقم در روزهای آینده با شتاب بیشتری بالا برود. همزمان، به دستور فرماندار تست های بسیار بیشتری انجام می دهیم و فقط دیروز برای افزون بر سیصد هزار نفر آزمایش کووید ۱۹ انجام دادیم، و متاسفانه درصد جواب های مثبت نسبت به هفته پیش از آن بیشتر شده بود.

دکتر مارک غالی از جمعیت ۴۰ میلیون نفری ایالت کالیفرنیا، به ویژه ساکنان لسآنجلس و حومه آن، درخواست کرد که با رعایت مقررات منع رفت و آمد و خانه نشینی، امکان مهار همه گیری دوباره ویروس نوظهور کرونا، و تخصیص منابع ارزشمند بهداشتی به افراد بیمار را فراهم کنند.

XS
SM
MD
LG