لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۹:۳۷

از عینک مورفیوس تا بازی فیفا ۲۰۱۶ در نمایشگاه E3


از عینک مورفیوس تا بازی فیفا ۲۰۱۶ در نمایشگاه E3
لطفأ صبر کنيد

No media source currently available

0:00 0:04:07 0:00

نمایشگاه «ایی سه» E3 سال ۲۰۱۵ روز چهارشنبه ۱۷ژوئن در محل دائمی نمايشگاه‌ها در شهر لس‌آنجلس آغاز به کار کرد.

در این نمایشگاه که بزرگترين نمايشگاه بازی‌های ويديويی در جهان است، بازيگران، لباس‌های شخصیت مختلف بازی‌های ويديویی را به تن می کنند و بين مردم نمايش می‌دهند.

بعضی از غرفه‌ها، اسباب بازی‌های ارزان قیمت هديه می دهند و بعضی هم ممکن است از شما دعوت کنند تا با اين اسباب‌بازی‌ها عکس بگيريد؛ دنيايی خيالی و زيبا برای کودک درون.

در این بین، سری بازی‌های هيلو بی‌شک يکی از پرطرفدارترين باز‌ی‌های شرکت مايکروسافت است که نسخه جدید آن در طول اين نمايشگاه رونمايی شده است. کريس لی، تهيه کننده سری بازی‌های هيلو در گفتگو با صدای آمريکا گفت که مايکروسافت برای تهيه اين بازی بيش از ٣٠ ماه وقت صرف کرده و نزديک به هزار نفر در اين پروژه کار کرده‌اند.

سونی هم در طول نمايشگاه به طور گسترده‌ای به بازاريابی عينک واقعيت مجازی خود، که پروژه مورفيوس نام دارد، مشغول است. قرار است سونی در طول سال ٢٠١۵ چندين بازی برای پروژه مورفيوس طراحی کند. شرکت الکترونيک آرتز هم در روز نخست نمايشگاه «ایی سه» از چند بازی جديد خود رونمايی کرد؛ از جمله بازی فيفا ٢٠١۶ که قرار است ۵ ماه ديگر به بازار عرضه شود. تهيه کنندگان فيفا ٢٠١۶ به صدای آمريکا گفتند که زمان بسيار زيادی را صرف محکم کردن تاکتيک‌های دفاعی و همچنين قويتر کردن خط ميانی نسخه جديد فيفا انجام داده‌اند.

سرانجام اینکه مطبوعات فناوری دنيا، روز اول نمايشگاه «ایی سه» را بسيار پربار توصيف کردند.

نشريه فوربس نوشت که رقابت شرکت‌های سونی و مايکروسافت، ديگر توليد کننده کنسول‌های بازی يعنی نينتندو را به حاشيه رانده است. نشريه آمريکايي دورج هم در مقاله‌ای به قلم کريس زيگلر، ایده کلی نمايشگاه «ایی سه» را ستود.

XS
SM
MD
LG