لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۷:۱۳

برخلاف انتظارات؛ فیلم «دانتون ابی» پرفروش‌ترین فیلم آخر هفته گذشته آمریکا شد


«دانتون ابی» در هفته نخست اکران بیش از ۳۱ میلیون دلار فروخت، از رقبای سرشناس خود پیشی گرفت و پرفروش ترین فیلم هفته در آمریکا شد.

به گزارش شبکه خبری «فاکس»، دانتون ابی که بر مبنای یک سریال بریتانیایی با همین عنوان ساخته شده است، در گیشه از فیلم های «به سوی ستارگان» با بازی برد پیت و «رمبو: آخرین خون» با هنرنمایی سیلوستر استالونه موفق تر بود.

نویسنده های هنری و منتقدان سینمایی، فروشی در حدود ۲۰ میلیون دلار را برای دانتون ابی پیش بینی کرده بودند و به همین دلیل از چنین استقبالی از فیلم، شگفت زده شدند.

بر اساس آمار منتشره، به سوی ستارگان کمی بیش از ۱۹ میلیون دلار و فیلم جدید رمبو نیز حدود ۱۹ میلیون دلار در گیشه فروخت که رقم چندان بدی محسوب نمی شود.

فیلم سینمایی «دانتون ابی» ادامه همان سریال تلویزیونی است و ماجرای دیدار پادشاه و ملکه انگلیس از دانتون ابی را به تصویر می کشد. اکثر بازیگران اصلی سریال در فیلم نیز حضور دارند.

فروش بالای دانتون ابی برای پخش کننده فیلم نیز غیرمنتظره بود و شرکت «فوکوس فیوچرز» را غافلگیر کرد. این بیشترین فروشی است که از زمان تأسیس فوکوس فیوچرز در هفده سال گذشته، نصیب این شرکت شده است.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG