لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۹:۴۹

ادعای یک مستند جدید: مرگ مریلین مونرو بخاطر ترس از افشای راز بشقاب‌پرنده‌ها بود


مریلین مونرو در ۳۶ سالگی ناگهان درگذشت.
مریلین مونرو در ۳۶ سالگی ناگهان درگذشت.

یک مستند جدید مدعی است که مریلین مونرو بخاطر مصرف دارو نمرده بلکه او چون می خواست شواهد وجود موجودات فضایی را فاش کند، کشته شد.

شبکه فاکس در گزارشی نوشت، مایکل مازولا کارگردان مستندی به نام «آن اکنالجد» (Unacknowledged) یا به اصطلاح «شناخته نشده»، به یک سری «تئوری توطئه» می پردازد که یکی از آنها دلیل احتمالی مرگ مریلین مونرو بازیگر آمریکایی است؛ که چون از وجود بشقاب پرنده و موجودات فضایی اطلاع داشت و دولت را تهدید کرده بود که مدارک محرمانه را لو بدهد، کشته شد.

در یک قطعه ویدیو که اولین بار توسط سایت فن آوری «گیزمودو» پیدا شد، بازیگر برل آیوز ادعا کرده بود که مریلین مونرو از استفاده زیاده از حد داروی مخدر نمرد. دکتر استیون گرییر، که موضوع اصلی این مستند است ظاهراً فرمان کشتن مریلین مونرو را در دست داشت چرا که معلوم شده بود مونرو با یک خبرنگار در این باره مکالمه تلفنی داشت.

از آنچه در وبسایت بانک فیلم «آی ام دی بی» (IMBD) از این فیلم مستند نوشته شده، «آن اکنالجد» در مورد پروژه ای موسوم به «دیسکلوژر پراجکت» است که در مورد بشقاب پرنده، موجودات فضایی، و اینکه دولت وجود آنها را مخفی نگه می دارد، پژوهش می کند.

هیچ مقام دولتی این ادعا را تایید نکرده است.

مستند «آن اکنالجد» اکنون به صورت دیجیتال و دی وی دی در دسترس است.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG