لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۹:۵۰

رونق کار باشگاه های ورزشی در آمريکا در سال جديد


Йеллоустоун: Центральный парк культуры и отдыха США
Йеллоустоун: Центральный парк культуры и отдыха США

پيش از تحويل سال نوی ميلادی، يکی از تصميمهای عمده اکثر مردم کاهش وزن از طريق رژيم غذايی و تمرينات بدنی بود، که اين امر کسب و کار باشکاه ها و فروشگاه های ورزشی و شرکت های فروش مواد غذايی کم کالری يا «دايِت» آمريکا را رونق داده است.

نتايج بدست آمده از نظرسنجی خبرگزاری رويترز و «اِن پی آر» نشان ميدهد که نيت سال نوی ۵۱ درصد پرسش شوندگان، انجام تمرينات بدنی در سال جاری است. در حاليکه ۳۵ درصد تصميم دارند وزن خود را از طرق ديگری مانند رژيم غذايی کاهش دهند. بنابراين، نيت سال نوی ميلادی بيش از همه کسب و کار باشگاه های ورزشی را پر رونق ساخته است.

يکی از اين باشگاه ها، باشگاه ورزشی «کرانچ» در نيويورک است که در چند روز اخير مشتريان زيادی به دست آورده است.

يکی از مشتريان اين باشگاه ميگويد که هر روز به اين باشگاه ميايد و در نظر دارد در طول سال ۲۰۱۲ بين ۱۰ تا ۱۵ کيلو وزن خود را کم کند.

مدير عامل شرکت کارشناسان بين المللی وزن، که مدت ۴۵ سال است به مردم جهان کمک ميکند تا وزن خود را از طريق رژيم غذايی و تغيير سبک زندگی و تمرينات بدنی کم کنند، می گويد که در روزهای اخير مشتريان زيادی برای کاهش وزنشان به شعبات اين شرکت مراجعه و يا از طريق اينترنت، ثبت نام کرده اند.

نتايج نظرسنجی همچنين نشان ميدهد که ۷۵ درصد کسانيکه در ۵ سال گذشته تصميم به کاهش وزن گرفته اند، کم و بيش در تصميم خود موفق بوده اند.

XS
SM
MD
LG