لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۶:۲۱

همکاری دی‌کاپریو و اسکورسزی: شرح حال تئودور روزولت


لئوناردو دی‌کاپریو بازیگر سینما و مارتین اسکورسزی کارگردان برجسته که در گذشته هم در فیلمهای موفقی مانند گرگ وال استریت، جزیره شاتر، رفتگان و دار و دسته های نیویورکی همکاری داشته اند پروژه جدید خود را اعلام کردند.

بر اساس خبرها شرکت فیلم «پارامونت» قصد دارد فیلم شرح حال تئودور روزولت، بیست و ششمین رئیس جمهور آمریکای را بسازد و برای این پروژه از دی‌کاپریو و اسکورسیزی دعوت به همکاری کرده است.

تئودور روزولت داستان زندگی مفصلی دارد. از کار در نیروی دریایی آمریکا گرفته تا فرمانداری نیویورک، و رسیدن به مقام ریاست جمهوری بعد از ترور ویلیام مک‌کینلی. او همچنین به دلیل فعالیت هایش برای حفظ سرزمینهای طبیعی آمریکا شهرت دارد که اتفاقا وجه تشابهی بین او و بازیگر نقش او – لئوناردو دی‌کاپریو- است.

دی‌کاپریو و اسکورسیزی در حال حاضر مشغول به انجام چند پروژه مشترک دیگر هستند. از جمله فیلم «شیطان در شهر سپید» که داستان زندگی یکی از مشهور ترین قاتلان زنجیره ای در تاریخ آمریکا را روایت می کند و بر اساس کتابی با همان نام ساخته خواهد شد.

همچنین فیلم «قاتلان فلاور مون» که در مورد سری قتلهایی در ایالت اوکلاهوما است و رابرت دنیرو نیز در آن ایفای نقش خواهد کرد.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG