لینکهای قابل دسترسی

پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ایران ۲۲:۴۴

عکس روز: از سکوت رهبر و ظریف تا ماشین بازی در تونل وحشت

عکس روز دوشنبه ۱۴ دی را با دو عکس رهبر ایران و محمدجواد ظریف آغاز می کنیم. با اینکه آنها امروز سخنرانی داشتند اما اشاره ای به تنش بین ایران و عربستان نداشتند. بعد با عکسهای دیگر ادامه می دهیم:
بیشتر

آیت الله علی خامنه ای همزمان با تنش ها بین ایران و عربستان سکوت کرده است. دو روز پیش و بعد از اعدام شیخ نمر توسط عربستان، آقای خامنه ای در اظهاراتی تاکید کرد"بدون تردید، دست انتقام الهی، گریبان سیاستمداران سعودی را خواهد گرفت". بعد از این اظهارات تجمع مقابل سفارت عربستان صورت گرفت که به قطع رابطه عربستان با ایران منجر شد. با اینکه امروز آقای خامنه ای با ائمه جمعه دیدار داشت، اما اشاره ای به تنش ایران و عربستان نکرد. عکس از سایت leader.ir
۱

آیت الله علی خامنه ای همزمان با تنش ها بین ایران و عربستان سکوت کرده است.
دو روز پیش و بعد از اعدام شیخ نمر توسط عربستان، آقای خامنه ای در اظهاراتی تاکید کرد"بدون تردید، دست انتقام الهی، گریبان سیاستمداران سعودی را خواهد گرفت".
بعد از این اظهارات تجمع مقابل سفارت عربستان صورت گرفت که به قطع رابطه عربستان با ایران منجر شد. با اینکه امروز آقای خامنه ای با ائمه جمعه دیدار داشت، اما اشاره ای به تنش ایران و عربستان نکرد.
عکس از سایت leader.ir

همزمان با افزایش تنش ایران و عربستان، سکوت محمدجواد ظریف توجه بر انگیز شده است. آقای ظریف با اینکه امروز با وزیر خارجه دانمارک دیدار داشت، اما درباره اختلاف با عربستان موضعی نگرفت. دولت روحانی نشان داده موافق اقداماتی مثل اشغال سفارت نیست و آن را محکوم کرده، و شاید آقای ظریف به همین دلیل سکوت کرده است. عکس: مرضیه سلیمانی، ایرنا
۲

همزمان با افزایش تنش ایران و عربستان، سکوت محمدجواد ظریف توجه بر انگیز شده است.
آقای ظریف با اینکه امروز با وزیر خارجه دانمارک دیدار داشت، اما درباره اختلاف با عربستان موضعی نگرفت. دولت روحانی نشان داده موافق اقداماتی مثل اشغال سفارت نیست و آن را محکوم کرده، و شاید آقای ظریف به همین دلیل سکوت کرده است.
عکس: مرضیه سلیمانی، ایرنا

در روزهای اخیر، توفان در میسوری آمریکا باعث شد تا عده زیادی سعی کنند با تولید کیسه های شن، به فکر کاهش خسارت باشند.
۳

در روزهای اخیر، توفان در میسوری آمریکا باعث شد تا عده زیادی سعی کنند با تولید کیسه های شن، به فکر کاهش خسارت باشند.

یک مرد در هوای زمستانی آلبانی نیویورک در حال ورزش است.
۴

یک مرد در هوای زمستانی آلبانی نیویورک در حال ورزش است.

بارگذاری بیشتر

XS
SM
MD
LG