لینکهای قابل دسترسی

چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ ایران ۰۶:۰۵

عکس روز: افزایش مصرف هروئین، درپی گرانی شیشه تا زنانی با پوشش اقوام ایرانی

عکس روز دوشنبه ۷ دی را با عکس-خبری از افزایش مصرف هروئین، درپی گرانی شیشه شروع می کنیم و با عکسهایی از زنان با پوشش اقوام ایرانی ادامه می دهیم:
بیشتر

افزایش مصرف هروئین در ایران پیامد گرانی شیشه با افزایش قیمت ماده مخدر شیشه در ایران یک کارشناس مبارزه با اعتیاد به مواد مخدر از احتمال تغییر الگوی مصرف از شیشه به هروئین خبر داد. در پی اعلام افزایش ۱۸۰ درصدی نرخ شیشه در ایران از سوی یک مقام ستاد مبارزه با مواد مخدر، مدیر یک مرکز ترک اعتیاد هشدار داد که مصرف‌کنندگان شیشه احتمالا به مصرف هروئین روی می آورند. برای اطلاع بیشتر، این گزارش را بخوانید.
۱

افزایش مصرف هروئین در ایران پیامد گرانی شیشه
با افزایش قیمت ماده مخدر شیشه در ایران یک کارشناس مبارزه با اعتیاد به مواد مخدر از احتمال تغییر الگوی مصرف از شیشه به هروئین خبر داد.
در پی اعلام افزایش ۱۸۰ درصدی نرخ شیشه در ایران از سوی یک مقام ستاد مبارزه با مواد مخدر، مدیر یک مرکز ترک اعتیاد هشدار داد که مصرف‌کنندگان شیشه احتمالا به مصرف هروئین روی می آورند.
برای اطلاع بیشتر، این گزارش را بخوانید.

میدان سوفیا در کی‌یف اوکراین غرق در نور برای جشنهای سال نو است.
۲

میدان سوفیا در کی‌یف اوکراین غرق در نور برای جشنهای سال نو است.

مقام های قضایی ایران از لزوم بازنگری در احکام اعدام می گویند در اظهار نظری کم سابقه، یک مقام ستاد حقوق بشر قوه قضائیه ایران می گوید، جمهوری اسلامی ایران نیاز به بازنگری در اجرای مجازات اعدام را دارد. محمدجواد لاریجانی دبیر ستاد حقوق بشر ایران در جمع گروهی از دانشجویان گفته است، به نظر او رئیس قوه قضائیه به این نتیجه رسیده است که "به اندازه اعدام‌ها از جرایم جلوگیری نمی‌شود؛ بنابر این جای بازنگری دارد."
۳

مقام های قضایی ایران از لزوم بازنگری در احکام اعدام می گویند
در اظهار نظری کم سابقه، یک مقام ستاد حقوق بشر قوه قضائیه ایران می گوید، جمهوری اسلامی ایران نیاز به بازنگری در اجرای مجازات اعدام را دارد.
محمدجواد لاریجانی دبیر ستاد حقوق بشر ایران در جمع گروهی از دانشجویان گفته است، به نظر او رئیس قوه قضائیه به این نتیجه رسیده است که "به اندازه اعدام‌ها از جرایم جلوگیری نمی‌شود؛ بنابر این جای بازنگری دارد."

پاپ فرانسیس در نیایش آخرسال، مجسمه کودکی عیسی مسیح را می بوسد.
۴

پاپ فرانسیس در نیایش آخرسال، مجسمه کودکی عیسی مسیح را می بوسد.

بارگذاری بیشتر

XS
SM
MD
LG