لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲ ایران ۰۵:۴۰

مادر ستاره «جنگ ستارگان» یک روز بعد از مرگ دخترش درگذشت


کری فیشر (راست) و مادرش دبی رنولدز به فاصله یک روز درگذشتند.
کری فیشر (راست) و مادرش دبی رنولدز به فاصله یک روز درگذشتند.

«دبی رنولدز» مادر «کری فیشر» بازیگر نقش پرنسس لیا در سری جنگ ستارگان یک روز پس از مرگ دخترش درگذشت.

دبی رنولدز هنرپیشه ۸۴ ساله بود و تاد فیشر پسر او به هالیوود ریپورتر گفت فشار روحی مرگ خواهرش، برای مادر او زیاد بود طوریکه بعد از مرگ کری فیشر، حال مادرش بد شد و «حالا او و کری با هم هستند. »

دبی رنولدز تنها یک روز بعد از مرگ دخترش کری فیشر درگذشت. کری فیشر که به خاطر بازی در نقش «پرنس لیا» در سری جنگ ستارگان کاملا شناخته بود، روز سه شنبه درگذشت.

مادر کری فیشر یعنی «دبی رنولدز» خود یک بازیگر، رقصنده و ستاره پاپ بود که در فیلم‌های موزیکال «آواز در باران» و «مالی براون پایدار» بازی کرده بود.

دبی رنولدز متولد اسالت تگزاس بود و بعد از اینکه همراه با خانواده اش به کالیفرنیا نقل مکان کرد در ۱۶ سالگی به عنوان دختر شایسته «بربنک» انتخاب شد. این رویداد آغاز رابطه او با شرکت «وارنر برادرز» بود.

در ۱۹ سالگی در سال ۱۹۵۲با این شرکت قرار داد امضا کرد و نقش اول فیلم «آواز در باران» را گرفت. رنولدز پس از آن در بیش از ۴۰ فیلم نقش ایفا کرد و امروزه یکی از اسطوره های هالیوود محسوب می‌شود.

الیزابت تیلور و ادی فیشر در سال ۱۹۵۹
الیزابت تیلور و ادی فیشر در سال ۱۹۵۹

دبی رنولدز سه بار ازدواج کرد. همسر اولش ادی فیشر بود که او را برای رابطه عاشقانه ای با الیزابت تیلور ترک کرد.

خانم رنولدز در مصاحبه ای با مجله «اکسپرس» در سال ۲۰۱۵ گفت که «هر سه همسرم من را به خاطر زن دیگری ترک کردند. شاید آنقدر سکسی نبودم. بزرگ کردن بچه هایم از نگه داشتن همسر برایم مهم تر بود».

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG