لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۶:۳۹

مراسم افتتاحیه هفته مد واشنگتن دی سی


عکس‌های هفته مٔد دیسی
عکس‌های هفته مٔد دیسی

هفتهٔ مٔد واشنگتن دی سی با نمایش کلکسیون جدید برند Corjor افتتاح شد.

این رویداد ۱۰ سال است که هر سال در ماه‌های سپتامبر و فوریه در پایتخت آمریکا برگزار میشود و نتیجه همکاری بین طراحان مٔد مستقل و مدل هاست با هدف توسعه اقتصادی در عرصه مٔد، بازار پردازی صنعت پوشاک، و ایجاد شبکه‌ای برای مدل ها.

هفته مٔد دیسی
هفته مٔد دیسی

این کلکسیون که برای بهار و تابستان سال ۲۰۱۷ طراحی شده، عمد‌تاً شامل لباس های شب برای زنان بود. رنگ‌های غالب کلکسیون زرد و مشکی‌ بودند. لباس‌های زرد غلیظ با پارچه‌های مات کتان ساده و لباس‌های توری مشکی‌ با منجوق کاری‌های ظریف و طرح‌های ریش دار.

هفته مٔد دیسی
هفته مٔد دیسی

مدیر هنری برند، آیان ویلیامز، در چند سال اخیر نیز در هفتهٔ مد دی سی حضور داشته است. او همچنین مدیر اجرایی هفته مد دی سی است.

ویلیامز به همراه پسرانش

وی در مصاحبه با مجله تایم می گوید واشنگتن دی سی بیشتر مرکز سیاست و توریسم است و مد در این شهر آنچنان شناخته شده نیست. درست است که اگر در طول روز به دی سی بیایید مردم محافظه کارانه لباس می پوشند، اما اگر طی‌ تفریحات شبانه از این شهر دیدن کنید، روی دیگر شهروندان را می‌بینید که بسیار شیک و پر زرق و برق است.

ویلیامز یک مدل را برای شو آماده می‌کند
به باور آقای ویلیامز، امری که واشنگتن دیسی را از دیگر شهر‌ها متمایز می‌کند گوناگونی نژادی و فرهنگی‌ است. دیسی شهری بین المللی است و به عقیده آقای ویلیامز از این رو پتانسیل این را دارد که مرکز مٔد بین المللی شود.
\هفته مٔد دیسی
\هفته مٔد دیسی

در مراسم افتتاحیه هفته مد دی سی نمونه هایی از لباس‌های طراح حاضر در این رویداد به نمایش گذشته شده بود که طی‌ چند روز آینده شو مد کامل آنها در نقاط مختلف شهر اجرا خواهد شد.

دو طراح ایرانی‌ نیز در هفته مٔد دیسی شو مٔد خواهند داشت.

نوشین و مریم حیدری که نمایش طرح‌هایشان در روز‌های شنبه و یکشنبه برگزار می شود.

هفتهٔ مد دی سی هم کار‌های طراحان مستقل و هم برند‌های شناخته شده مانند Brooks Brother و Lacoste به نمایش می‌گذرد.

هفته مد دی سی روز یکشنبه به پایان می‌رسد.

آلبوم عکس هایی از مراسم افتتاحیه هفته مٔد دی سی‌

XS
SM
MD
LG