لینکهای قابل دسترسی

شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ایران ۰۳:۲۹

عکس روز:‌ از عکس جنجالی فائزه هاشمی و یکی از رهبران بهاییان تا لاک‌پشت‌های خلیج فارس

عکس روز را با یک عکس جنجالی شروع می کنیم از دیدار فائزه هاشمی با رهبران جامعه بهائيان. خانم هاشمی و او در زندان با او بود و بعد از مرخصی به دیدارش رفت. همین موضوع باعث اعتراض اصولگرایان شد. عکس های بعد از ایران و جهان است:
بیشتر

دیدار فائزه هاشمی با رهبران جامعه بهائيان دیدار فرزند رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران با یکی از رهبران زندانی جامعه بهائيان ايران خبرساز شده است. فريبا کمال آبادی، یکی از رهبران جامعه بهائيان ايران که به ۱۰ سال زندان محکوم شده پس از ۸ سال برای اولین بار به مرخصی آمد و جمعی از زندانیان سابق سیاسی و عقیدتی با او دیدار کردند. از جمله فائزه هاشمی، فرزند اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، که خود پیش از این در بند زنان زندان اوین با خانم کمال‌آبادی همبند بوده است. انتشار عکس فائزه هاشمی در کنار خانم کمال‌آبادی با واکنش گسترده رسانه‌های اصولگرا مواجه شده و برخلاف رویه همیشگی‌شان، به دلیل بی‌حجاب بودن حاضران هیچ دخل و تصرفی در عکس نکرده‌اند. رسانه‌های اصولگرا با یادآوری این مصاحبه، به دیدار خانم هاشمی با خانم کمال آبادی اعتراض کرده و خواستار برخورد با او شده‌اند.
۱

دیدار فائزه هاشمی با رهبران جامعه بهائيان دیدار فرزند رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران با یکی از رهبران زندانی جامعه بهائيان ايران خبرساز شده است.
فريبا کمال آبادی، یکی از رهبران جامعه بهائيان ايران که به ۱۰ سال زندان محکوم شده پس از ۸ سال برای اولین بار به مرخصی آمد و جمعی از زندانیان سابق سیاسی و عقیدتی با او دیدار کردند. از جمله فائزه هاشمی، فرزند اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، که خود پیش از این در بند زنان زندان اوین با خانم کمال‌آبادی همبند بوده است.
انتشار عکس فائزه هاشمی در کنار خانم کمال‌آبادی با واکنش گسترده رسانه‌های اصولگرا مواجه شده و برخلاف رویه همیشگی‌شان، به دلیل بی‌حجاب بودن حاضران هیچ دخل و تصرفی در عکس نکرده‌اند.
رسانه‌های اصولگرا با یادآوری این مصاحبه، به دیدار خانم هاشمی با خانم کمال آبادی اعتراض کرده و خواستار برخورد با او شده‌اند.

او به نقشی برای یادبود قربانیان حمله تروریستی فروردین ماه در بروکسل بلژیک می نگرد...
۲

او به نقشی برای یادبود قربانیان حمله تروریستی فروردین ماه در بروکسل بلژیک می نگرد...

چشنواره بین المللی زیبایی اسب اصیل ایران، استان فارس. عکس: سهیلا ستایش، ایلنا
۳

چشنواره بین المللی زیبایی اسب اصیل ایران، استان فارس.
عکس: سهیلا ستایش، ایلنا

این داوطلب ها سبد نان را روی سر حمل می کنند. رسمی در کالزاد اسپانیا. هزار سال پیش یک مقام مقدس برای فقرا و زائران نان و غذا می برد. این رسم از آن زمان مانده است.
۴

این داوطلب ها سبد نان را روی سر حمل می کنند. رسمی در کالزاد اسپانیا. هزار سال پیش یک مقام مقدس برای فقرا و زائران نان و غذا می برد. این رسم از آن زمان مانده است.

بارگذاری بیشتر

XS
SM
MD
LG