لینکهای قابل دسترسی

دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ایران ۰۶:۵۹

عکس روز: از حضور "حبیب" در بالای سن تا یک زن تنها در میدان سرخ مسکو

عکس روز دوشنبه ۲۰ مهر به عکس هایی از حاشیه مراسم جشن موسیقی ما در تهران، مراسم تشییع جنازه یک فرمانده سپاه در تهران و همچنین تجمع معترضان ضد مسلمان در سیدنی اختصاص دارد.
بیشتر

"حبیب محبیان" که با نام هنری حبیب معروف شده، در جشن سالانه "موسیقی ما" بر روی سن به برگزیدگان جایزه داد. حبیب که سالها مقیم لس آنجلس بود، سال 88 بعد از نامه نگاری با دولت احمدی نژاد به ایران رفت. او بارها در مراسم دولتی حاضر بود اما اینک در روی سن بیشتر دیده می شود. عکس: کیانوش محبیان، ایرنا  
۱

"حبیب محبیان" که با نام هنری حبیب معروف شده، در جشن سالانه "موسیقی ما" بر روی سن به برگزیدگان جایزه داد. حبیب که سالها مقیم لس آنجلس بود، سال 88 بعد از نامه نگاری با دولت احمدی نژاد به ایران رفت. او بارها در مراسم دولتی حاضر بود اما اینک در روی سن بیشتر دیده می شود.
عکس: کیانوش محبیان، ایرنا
 

در سومین جشن سالانه "موسیقی ما" در تالار وحدت از "عبدالوهاب شهیدی، خواننده و آهنگساز ایرانی تجلیل شد. آقای شهیدی که نوازنده عود نیز هست، 92 ساله است. عکس: کیانوش محبیان، ایرنا
۲

در سومین جشن سالانه "موسیقی ما" در تالار وحدت از "عبدالوهاب شهیدی، خواننده و آهنگساز ایرانی تجلیل شد. آقای شهیدی که نوازنده عود نیز هست، 92 ساله است.
عکس: کیانوش محبیان، ایرنا

درگیری بین معترضان فلسطینی و نیروهای نظامی اسرائیل در کرانه باختری افزایش یافته است.
۳

درگیری بین معترضان فلسطینی و نیروهای نظامی اسرائیل در کرانه باختری افزایش یافته است.

سایه ای از یک مرد اهل لیبی که در تجمع علیه دولت وحدت ملی حضور یافته است. لیبی از زمان سقوط معمر قذافی دو دولت دارد که دولت مورد حمایت اسلام گراها در طرابلس است و دولت مورد تایید جامعه بین المللی در شرق این کشور مستقر است. سازمان ملل تلاشهایی برای تشکیل یک دولت وحدت ملی داشته است.  
۴

سایه ای از یک مرد اهل لیبی که در تجمع علیه دولت وحدت ملی حضور یافته است.
لیبی از زمان سقوط معمر قذافی دو دولت دارد که دولت مورد حمایت اسلام گراها در طرابلس است و دولت مورد تایید جامعه بین المللی در شرق این کشور مستقر است. سازمان ملل تلاشهایی برای تشکیل یک دولت وحدت ملی داشته است.
 

بارگذاری بیشتر

XS
SM
MD
LG