لینکهای قابل دسترسی

چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ایران ۰۳:۰۲

عکس روز: از سلفی های خانوادگی در تهران خلوت تا خانم خلبان در جت جنگنده

عکس روز پنجشنبه ۵ فروردین را با عکسی از سلفی های خانوادگی در تهران خلوت شروع می کنیم و با عکسهایی از ایران و جهان ادامه می دهیم:
بیشتر

حواس تان به این روزهای تهران هست؟ تسنیم گزارش تصویری دارد در این روزهای خلوت پایتخت با عنوان "تهران بهاری". این یکی از عکس های این آلبوم است. عکس: محمد دلکش، تسنیم
۱

حواس تان به این روزهای تهران هست؟ تسنیم گزارش تصویری دارد در این روزهای خلوت پایتخت با عنوان "تهران بهاری". این یکی از عکس های این آلبوم است.
عکس: محمد دلکش، تسنیم

در حاشیه یک نشست سیاسی در مریلند، این آقا هم لباسی با طرح پرچم آمریکا پوشیده است.
۲

در حاشیه یک نشست سیاسی در مریلند، این آقا هم لباسی با طرح پرچم آمریکا پوشیده است.

معترضان در مقابل آپارتمان رئیس جمهوری برزیل سابق تجمع کرده اند. او به فساد مالی گسترده متهم است اما رئیس جمهوری فعلی برزیل از او حمایت می کند. رئیس جمهوری فعلی برزیل، با انتصاب رئیس جمهوری قبلی این کشور به یک سمت دولتی، مانع بازداشت او شده است. همین اقدام موجب خشم مردم شده است. سیاستمدارانی که هوای هم را دارند!
۳

معترضان در مقابل آپارتمان رئیس جمهوری برزیل سابق تجمع کرده اند. او به فساد مالی گسترده متهم است اما رئیس جمهوری فعلی برزیل از او حمایت می کند.
رئیس جمهوری فعلی برزیل، با انتصاب رئیس جمهوری قبلی این کشور به یک سمت دولتی، مانع بازداشت او شده است.
همین اقدام موجب خشم مردم شده است. سیاستمدارانی که هوای هم را دارند!

مینو خالقی نامزد ائتلاف اصلاح طالبان در اصفهان است که توانسته بود در میان پنج منتخب اصفهان، رای سوم را به دست آورد اما او اجازه ورود به مجلس شورای اسلامی را نخواهد داشت. وی نامزد ائتلاف اصلاح طالبان در اصفهان است که توانسته بود در میان پنج منتخب اصفهان رای سوم را به دست آورد. سیامک ره پیک سخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات، وابسته به شورای نگهبان، اعلام کرده است این شورا انتخابات در حوزه انتخابیه اصفهان را به طور کلی تأیید کرده، اما فقط ۴ نفر از ۵ منتخب اصفهان به مجلس دهم راه می‌یابند و یک نفر هم در انتخابات میان دوره‌ای مجلس، که قرار است همزمان با انتخابات ریاست جمهوری در خرداد ماه سال ۹۶ برگزار شود، انتخاب می‌شود.
۴

مینو خالقی نامزد ائتلاف اصلاح طالبان در اصفهان است که توانسته بود در میان پنج منتخب اصفهان، رای سوم را به دست آورد اما او اجازه ورود به مجلس شورای اسلامی را نخواهد داشت.
وی نامزد ائتلاف اصلاح طالبان در اصفهان است که توانسته بود در میان پنج منتخب اصفهان رای سوم را به دست آورد.
سیامک ره پیک سخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات، وابسته به شورای نگهبان، اعلام کرده است این شورا انتخابات در حوزه انتخابیه اصفهان را به طور کلی تأیید کرده، اما فقط ۴ نفر از ۵ منتخب اصفهان به مجلس دهم راه می‌یابند و یک نفر هم در انتخابات میان دوره‌ای مجلس، که قرار است همزمان با انتخابات ریاست جمهوری در خرداد ماه سال ۹۶ برگزار شود، انتخاب می‌شود.

بارگذاری بیشتر

XS
SM
MD
LG