لینکهای قابل دسترسی

یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ایران ۲۱:۱۳

عکس روز: از خط و نشان های انتخاباتی رهبر ایران تا دختری در جشن تکلیف

عکس روز پنجشنبه ۱ بهمن را کمی با عکسهای انتخاباتی شروع می کنیم. از خط و نشان های انتخاباتی رهبر ایران تا دختری در جشن تکلیف:
بیشتر

برخی انتظار داشتند بعد از اینکه آقای خامنه ای گفت حتی کسانی که نظام را قبول ندارند در انتخابات آتی شرکت کنند، برخی انتظار داشتند او در ماجرای رد صلاحیت گسترده نامزدهای میانه رو و اصلاح طلب دخالت کند. روز چهارشنبه که احمد جنتی به عنوان دبیر شورای نگهبان و دست اندرکاران انتخابات به دیدار رهبر رفتند، آقای خامنه ای نه تنها اعتراضی نکرد، بلکه گفت "بنده گفتم کسانی که نظام را قبول ندارند رای بدهند، نه این که کسی که نظام را قبول ندارد بفرستند مجلس." عکس: leader.ir
۱

برخی انتظار داشتند بعد از اینکه آقای خامنه ای گفت حتی کسانی که نظام را قبول ندارند در انتخابات آتی شرکت کنند، برخی انتظار داشتند او در ماجرای رد صلاحیت گسترده نامزدهای میانه رو و اصلاح طلب دخالت کند.
روز چهارشنبه که احمد جنتی به عنوان دبیر شورای نگهبان و دست اندرکاران انتخابات به دیدار رهبر رفتند، آقای خامنه ای نه تنها اعتراضی نکرد، بلکه گفت "بنده گفتم کسانی که نظام را قبول ندارند رای بدهند، نه این که کسی که نظام را قبول ندارد بفرستند مجلس."
عکس: leader.ir

یک روز بعد از تایید ضمنی رد صلاحیت ها از سوی رهبر، اما حسن روحانی اعتراض کرد. او گفت مجلس خانه ملت است، نه یک جناح. وی افزود: اگر قرار است یک جناح در انتخابات حضور داشته باشد و یک جناح نه، دیگر به چه دلیل انتخابات برگزار می‌کنیم؟ عکس: مهدی قربانی، ایرنا
۲

یک روز بعد از تایید ضمنی رد صلاحیت ها از سوی رهبر، اما حسن روحانی اعتراض کرد. او گفت مجلس خانه ملت است، نه یک جناح.
وی افزود: اگر قرار است یک جناح در انتخابات حضور داشته باشد و یک جناح نه، دیگر به چه دلیل انتخابات برگزار می‌کنیم؟
عکس: مهدی قربانی، ایرنا

بخت آزمایی در اغلب ایالت های آمریکا قانونی است. یکی از بلیت های معروف در آمریکا پاوربال است. هر بلیت دو دلار است. هر هفته حداقل بیست میلیون جایزه آن است. کسی یا کسانی هر شش جفت عدد آن را بیاورند، برنده هستند. معمولا حدود شصت درصد به فرد برنده بعد کسر مالیات پرداخته می شود.  در هفته های اخیر چون هر بار برنده ای نداشت، جایزه آن به یک و نیم میلیارد دلار رسید که چند نفر مشترک بردند. 
۳

بخت آزمایی در اغلب ایالت های آمریکا قانونی است. یکی از بلیت های معروف در آمریکا پاوربال است. هر بلیت دو دلار است. هر هفته حداقل بیست میلیون جایزه آن است. کسی یا کسانی هر شش جفت عدد آن را بیاورند، برنده هستند. معمولا حدود شصت درصد به فرد برنده بعد کسر مالیات پرداخته می شود. 
در هفته های اخیر چون هر بار برنده ای نداشت، جایزه آن به یک و نیم میلیارد دلار رسید که چند نفر مشترک بردند. 

دواین امر، کاوبوی و حامی گروهی که پارک ملی مالهوئر در ایالت اورگان را اشغال کرده است. سه کلانتر از این گروه مسلح خواسته اند محل را ترک کنند.
۴

دواین امر، کاوبوی و حامی گروهی که پارک ملی مالهوئر در ایالت اورگان را اشغال کرده است. سه کلانتر از این گروه مسلح خواسته اند محل را ترک کنند.

بارگذاری بیشتر

XS
SM
MD
LG