لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۵:۴۱

کمک مالی دیوید بکهام به خیریه کودکان در پاریس


حقوق دیوید بکهام برای بازی در باشگاه پاریس سنت ژرمن به یک سازمان خیریه کودکان در پایتخت فرانسه اهدا خواهد شد.

دیوید بکهام، کاپیتان پیشین تیم انگلستان روز پنج شنبه (٣١ ژانویه) در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت من با ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه و لئوناردو، مدیر ورزشی تصمیم گرفتیم که کاری بکنیم که واقعاً استثنایی باشد. بنابراین من برای مدتی که با پاریس سنت ژرمن بازی می کنم، حقوق نمی گیرم و حقوق من به یک سازمان خیریه کودکان در پاریس اهدا خواهد شد.

بکهام با این تیم مستقر در پاریس که قطر مالکیت آن را داراست، یک قرارداد پنج ماهه امضا کرده است.

بکهام جزئیات بیشتری از کمک مالی خود به این سازمان خیریه ارائه نکرد و فقط گفت که او و مقامات این باشگاه «علاقه بسیاری به کارهای خیریه و کودکان دارند» و انجام چنین کاری از نظر تاریخی بی سابقه است.

این چهره برجسته فوتبال بریتانیا و کاپیتان پیشین تیم انگلستان در تلاشی با هدف به دست آوردن آماگی بدنی خود در باشگاه «لیگ پریمیر آرسنال» تمرین کرده است. بکهام عصر روز پنج شنبه از بخش قلب بیمارستان «La Pitie Salpetriere» پاریس خارج شد.

مقامات لیگ و رسانه ها او را محاصره کردند و رسانه های بریتانیا و فرانسه گزارش هایی در مورد احتمال پیوستن این ستاره فوتبال به لیگ برتر منتشر کرده بودند.

کنفرانس خبری معمول کارلو آنچلوتی، مدیر پاریس سنت ژرمن که اغلب پیش از بازی برگزار می شود، روز پنج شنبه لغو شد و در عوض کنفرانس خبری مشترک لئوناردو، مدیر ورزشی و ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه در «Parc des Princes » برگزار شد.

دیوید بکهام ٣٧ ساله بازیکن پیشین منچستر یونایتد و رئال مادرید است و پس از پایان قرارداد در پایان فصل لیگ برتر فوتبال با تیم لس آنجلس گالکسی در ماه دسامبر، هنوز با هیچ باشگاهی قرارداد امضا نکرده است.
XS
SM
MD
LG