لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۴:۱۴

دیوید لینچ، کارگردان آمریکایی، می‌گوید که جهانِ پس از کرونا مهربان‌تر و روحانی‌تر خواهد بود


دیوید لینچ، کارگردان صاحب سبک آمریکایی، در جریان یک گفتگوی رسانه ای تأکید کرد که جهان پس از پایان بحران کرونا و بازگشت به شرایط عادی، دنیایی به مراتب مهربان تر ‌و روحانی تر نسبت به گذشته خواهد بود.

این کارگردان برجسته که برای ساخت فیلم‌هایی چون «توئین پیکس» و «خیابان مالهالند» شهرت دارد، در مصاحبه با سایت «وایس» (به انگلیسی : Vice) گفت که زندگی او در دوران قرنطینه خانگی تغییر خاصی نکرده است و اکثر اوقاتش را با نوشیدن قهوه در کارگاه نجاری‌اش می گذراند.

وی در ادامه گفت، هنگامی که از خواب بیدار می شود بلافاصله قهوه می نوشد و این رویه را تقریبا تمام روز ادامه می دهد و قهوه زیادی مصرف می کند. او گفت که سپس به مراقبه می پردازد ‌و بعد کارش را آغاز می‌کند.

دیوید لینچ با اشاره به ابعاد گسترده بحران کرونا در جهان، این ویروس را پاسخ طبیعت به آن چه که به گفته او «طی مسیری اشتباه از سوی انسان است» توصیف کرد.

به عقیده این کارگردان آمریکایی، این وضعیت آن قدر ادامه خواهد یافت تا آن که سرانجام شاهد ظهور تفکر جدیدی در این جهان باشیم.

به گفته دیوید لینچ، جهان پساکرونا دنیایی مهربان تر و روحانی تر، دنیایی متفاوت و در عین حال هوشمند، خواهد بود و این باعث نزدیکی و همبستگی بیشتر انسان ها می شود.

به عقیده او، زمانی که راهکارهایی برای مشکلات کنونی پیدا شود، زندگی بسیار خوب خواهد بود.

به گفته دیوید لینچ، فیلم ها دوباره اکران می شوند، همه چیز تغییر می‌کند، و اگر جهانیان هر روز به مراقبه بپردازند، انرژی منفی از بین می رود و شاهد پایان استرس، اضطراب، اندوه، نفرت، انتقام، عصبانیت، و خودخواهی در جهان خواهیم بود.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG