لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۵ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۵:۱۹

خیانت، کار دست دنی آلوز داد؛ همسر آلوز طلاق می‌خواهد


FILE PHOTO: Liga MX - Pumas UNAM v Monterrey
FILE PHOTO: Liga MX - Pumas UNAM v Monterrey

جوانا سانز، همسر دنی آلوز، یکی از موفق‌ترین و کاریزماتیک‌ترین بازیکنان فوتبال تصمیم گرفته است از همسرش جدا شود.

به گزارش نشریه مارکا، این فوتبالیست از طریق وکیل خود درخواست طلاق را دریافت کرده است. دلیل طلاق مقصر بودن یا نبودن این فوتبالیست نیست، بلکه این است که او به خیانت خود اعتراف کرده است.

روزنامه‌نگاری که خبر درخواست طلاق همسر دنی آلوز را گزارش کرده است می‌گوید:« سانز حالا از واکنش‌های اولیه خود در حمایت از همسرش پشیمان است.»

این روزنامه‌نگار مدعی است کلماتی که سانز در حمایت از آلوز به کار برده بود توسط وکیل این فوتبالیست برزیلی آماده شده و در اختیار همسرش قرار گرفته بود.

جوانا سانز، اخیرا عکس‌های دنی آلوز را از حساب اینستاگرامی خود پاک کرده بود تا مشخص شود موضع او درباره اتهامات همسرش چیست.


دنی آلوز، مدافع راست پیشین بارسلونا و عضو سابق پوماس مکزیک، چندی‌ پیش به آزار جنسی علیه یک زن در یک باشگاه شبانه در شهر بارسلونا متهم شد و قاضی پس از شنیدن صحبت‌های طرفین، حکم بازداشت موقت این فوتبالیست برزیلی را صادر کرد.

پلیس به خبرنگار آسوشیتدپرس گفت که این اتفاق ۳۱ دسامبر و در یک باشگاه شبانه اختصاصی در مرکز شهر بارسلون رخ داده است.

قاضی با آزادی او به قید وثیقه مخالفت کرده است و او تا زمان صدور حکم در زندان خواهد بود. آلوز ۳۹ ساله، پس از پاسخ به احضار پلیس در حالی که در اسپانیا بود، بازداشت شد. او را با خودروی پلیس تا محل دادگاه منتقل کردند. وی چندین روز قبل از دستگیری خود هرگونه تخلف را انکار کرده بود.

باشگاه پوماس مکزیک نیز در پی این خبر، قرارداد خود با دنی آلوز را فسخ کرد.

XS
SM
MD
LG