لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۱:۴۸

اولین کارزار انتخاباتی بازیگر فیلم «سکس و شهر» برای نامزدی فرمانداری نیویورک


«سینتیا نیکسون» بازیگر فیلم «سکس و شهر» (به انگلیسی: Sex and the City) می گوید برای کسب مقام فرمانداری نیویورک با فرماندار فعلی این ایالت رقابت می کند.

خانم نیکسون که در کنار «سارا جسیکا پارکر»، «کیم کاترال» و «کریستین دیویس» ستاره فیلم سکس و شهر بود، در نخستین روز مبارزه انتخاباتی خود از دیر رسیدن علیه رقیب انتخاباتی خود استفاده کرد. او وقتی دیر به محل میتینگ انتخاباتی خود رسید، این تاًخیر را پای وضع خراب مدیریت وسایل رفت و آمد شهری انداخت و از «اندرو کومو» فرماندار نیویورک انتقاد کرد.

سینتیا نیکسون نفر دوم از راست در کنار سایر بازیگران این فیلم.
سینتیا نیکسون نفر دوم از راست در کنار سایر بازیگران این فیلم.

«نیکسون» به جمعیتی که گرد آمده بودند تا سخنان او را بشنوند، گفت: آمدن این راه، نیم ساعت طول می کشد اما برای من یک ساعت و نیم طول کشید.

جمعیت شنونده او، اعضای انجمنی هستند که علیه مدیریت فرماندار «کومو» تلاش می کنند.

خانم «نیکسون » که مدتی است فعالیت های مدنی خود را شدت بخشیده، دموکرات است و به شهردار نیویورک نزدیک است. او برای نامزدی حزب دموکرات تلاش می کند در حالیکه آقای کومو فرماندار فعلی از حزب دموکرات است و نظرسنجی ها می گوید شانس زیادی برای دوباره انتخاب شدن دارد.

خانم نیکسون از مدتی پیش انتقادات علیه فرماندار کومو افزایش داده بود و با اشاره به مرکز ایالت نیویورک گفته «اگر واشنگتن باتلاق باشد، آلبانی نیویورک منجلاب است. آندره کومو قول داده بود آلبانی را تمیز کند اما خودش و فامیل هایش همه چیز را برای خودشان تمیز کردند.»

انتخابات فرماندار نیویورک شش نوامبر امسال برگزار می شود.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG