لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۷:۰۶

کریستیانو رونالدو برای ختم پرونده اتهام تجاوز جنسی ۳۷۵ هزار دلار پرداخت کرد


کریستیانو رونالدو به پرداخت ۳۷۵ هزار دلار برای فیصله دادن به پرونده اتهام تجاوز جنسی در سال ۲۰۰۹ در لاس وگاس اعتراف کرد.

به گزارش سی‌ان‌ان، رونالدو جمعه هفته گذشته در تلاش برای فیصله دادن به این پرونده تقاضای دادخواست داد و آن زمان بود که به پرداخت ۳۷۵ هزار دلار اعتراف کرد.

بنا به این دادخواست، قانون مرور زمان ایالت نوادا (جایی که جرم در آنجا اتفاق افتاده است) و توافق اولیه مبنی بر محرمانه بودن پرونده، ادعاهای جدید خانم مایورگا را بی اساس می کند و نشان می دهد او از توانایی ارائه مدرک و «توانایی ذهنی» برای تعهد به توافقنامه سال ۲۰۱۰ برخوردار نیست.

کاترین مایورگا، مانکن سابق، رونالدو را متهم کرده بود که در هتلی در کازینوی پالمز لاس وگاس به او تجاوز کرد اما رونالدو این اتهام را رد کرد و گفته بود رابطه آنها با توافق دو طرف بوده است.

در سال ۲۰۱۰، رونالدو با پرداخت ۳۷۵ هزار دلار با شاکی پرونده به توافق رسید؛ ولی در پی انتشار این خبر در رسانه ها، آن را انکار کرد.

خانم مایورگا، ماه اوت سال گذشته درباره این رابطه افشاگری کرد و خواستار لغو توافق و بازشدن مجدد پرونده شد. با این حال، در اثبات ادعای خود موفق نشد و این پرونده بار دیگر بسته شد.

کاترین مایورگا، زنی که کریستیانو رونالدو را به تجاوز جنسی متهم کرده است
کاترین مایورگا، زنی که کریستیانو رونالدو را به تجاوز جنسی متهم کرده است

مایورگا پرونده های دیگری را با هفت اتهام از جمله آزار و خشونت در دادگاه فدرال باز کرد.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG