لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۶:۲۱

همکاری لیدی گاگا و کمدین‌های مشهور آمریکا برای مبارزه با کرونا


کنسرت خانگی بزرگی به منظور مبارزه با ویروس کرونا و کمک به کادر درمانی بیمارستان های آمریکا برگزار می شود.

این برنامه «یک جهان، با هم در خانه» نام دارد و توسط لیدی گاگا، خواننده مشهور آمریکایی، و سازمان های «بهداشت جهانی» ‌و «گلوبال سیتیزن» ترتیب یافته است.

در این کنسرت خانگی که هجدهم آوریل برگزار می شود، علاوه بر لیدی گاگا، ستاره هایی چون بیلی آیلیش، لیزو، التون جان، پال مککارتنی، آندریا بوچلی، جان لجند، بیلی جو آرمسترانگ، جی بالوین، و کیت اربن در خانه های خود هنرنمایی خواهند کرد.

هنرمندان و‌ چهره های مشهور دیگری مانند کری واشنگتن، لنگ لنگ، پیرانکا چوپرا، و دیوید بکهام نیز به عنوان مهمان در بخش‌هایی از این برنامه حضور خواهند داشت.

اما این کنسرت خانگی را مجریان برنامه های طنز شبانه شبکه های اصلی تلویزیونی آمریکا به صورت مشترک اجرا می‌کنند.

جیمی فَلِن، جیمی کیمل، و استیون کُلبِر، که در اصل رقیب یکدیگر محسوب می شوند، در تولید این برنامه خیریه، مشارکت دارند.

این کنسرت خانگی به صورت همزمان از شبکه های تلویزیونی «سی بی اس»، «ان بی سی»، و «ای بی سی»، سایت های اینترنتی آمازون و اپل، و شبکه های اجتماعی فیسبوک، اینستاگرم، و یوتیوب پخش می شود.

به گفته برگزارکنندگان این کنسرت، هدف اصلی این برنامه سرگرمی ‌و انتقال امید و انرژی مثبت به میلیون‌ها آمریکایی است در قرنطینه خانگی هستند.

تمامی درآمد حاصل از این کنسرت به سازمان بهداشت جهانی اهدا می شود تا صرف مبارزه با ویروس کرونا، تجهیز کادر درمانی، و کمک به بیماران و نیازمندان شود.

یک کنسرت خانگی مشابه هم در تاریخ نوزدهم آوریل در بریتانیا و با حضور هنرمندان محلی برگزار می‌شود. آن کنسرت از طریق شبکه تلویزیونی بی بی سی پخش خواهد شد.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG