لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۱:۳۵

کنسرت بزرگ هنرمندان در حمایت از قربانیان بلایای طبیعی؛ از جنیفر لوپز و مارک آنتونی تا ریکی مارتین


شنبه شب شهرهای لس آنجلس و میامی شاهد برگزاری دو کنسرت بزرگ خیریه و مراسم جمع آوری کمکهای مالی برای حمایت از قربانیان حوادث مرگبار پورتوریکو، جزایر کارائیب و مکزیک بودند.

این برنامه توسط «جنیفر لوپز» و «مارک آنتونی» ترتیب یافت و در آن گروهی از خواننده های مشهور، هنرمندان معروف، ورزشکاران محبوب و ستاره های بزرگ حضور داشتند.

این کنسرتها بخشی از کارزار بزرگی است به نام «ما یک صدا هستیم» که چندی پیش توسط مارک آنتونی و جنیفر لوپز با هدف کمک به قربانیان رویدادهای اخیر آغاز شده است.

در این برنامه هیجان انگیز جنیفر لوپز و گروهی از هنرمندان در تالار «استودیوی یونیورسال» در لس آنجلس حضور داشتند و مارک آنتونی همراه با تعداد دیگری از مهمانها در «مارلین پارک» میامی به هنرنمایی پرداختند.

از چهره های مشهوری که در این کنسرتها و مراسم جمع آوری کمکهای مالی حضور داشتند می توان به «ریکی مارتین»، «سلنا گومز»، «استیوی واندر»، «کیم کارداشیان»، «نیکی جم»، «بنیسیو دل تورو»، «گوئن استفانی»، « دمی لواتو»، «جی بالوین»، «ون دیزل»، «هایدی کلوم»، «جیمی فاکس»، «ادم لواین» و «روموئو سانتوس» اشاره کرد.

از نکات جالب این برنامه شرکت «الکس رودریگز» ستاره بیسبال و دوست پسر جنیفر لوپز بعنوان یکی از مجریان اصلی بود، او برای برگزاری این مراسم تلاش بسیاری کرد و موفق به جلب حمایت تعدادی از تیمهای بزرگ و ورزشکاران مشهور لیگ های حرفه ای آمریکا شد.

این مراسم بصورت زنده از طریق شبکه های تلویزیونی «تلموندو» و «یونی ویژن» در آمریکای شمالی پخش شد، این نخستین باری است که این دو شبکه تلویزیونی اسپانیولی زبان که رقبای تجاری سختی هستند، برنامه ای را بصورت مشترک پوشش می دهند.

شبکه ان بی سی، دهها ایستگاه رادیویی، سایت اینترنتی و شبکه های اجتماعی اصلی نیز این برنامه را بصورت زنده پخش کردند و نقش مهمی در بازتاب جهانی این کارزار خیریه داشتند.

علاقمندان از طریق تلفن، ارسال پیامک، یا تارنمای ویژه ای که به همین منظور ایجاد شده، کمکهای مالی خود را ارسال کردند. این در حالی است که بسیاری از سازمان های بزرگ، شرکتهای تجاری و صاحبان مشاغل بعنوان حامیان مالی عمده این کارزار مبالغ قابل توجهی اهدا کردند.

جنیفر لوپز در پایان برنامه از تمامی هنرمندان، شرکت کنندگان و دست اندرکاران تشکر کرد، او با ابراز رضایت از میزان کمکهای مردمی، نتایج این مراسم خیریه را شگفت انگیز و غافلگیر کننده خواند.

کلیه عواید حاصل از این برنامه به گروههای امدادی و سازمان های غیر انتفاعی اهدا می شود که در حال کمک رسانی به قربانیان توفان های پورتوریکوو جزایر کارائیب و زلزله مکزیک هستند.

XS
SM
MD
LG