لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۱۸:۳۷

نمایش دو فیلم از جورج کلونی در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو


نمایش دو فیلم از جورج کلونی در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو
نمایش دو فیلم از جورج کلونی در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو

جورج کلونی، بازيگر، فيلم نامه نويس، تهيه کننده و کارگردان پرآوازه و خوشقیافه سينمای هاليوود، برای دومین بار پیاپی با دو فيلم در این سی و ششمين دوره برگزرای جشنواره بين المللی فيلم تورنتو شرکت کرده است.

کلونی روز جمعه گذشته پس از اکران فیلم تازه خود به نام «عيد مارس» از این که دو فیلم یکی با کارگردانی او و دیگری با بازیگری او در جشنواره سینمایی تورنتو، یکی از مهمترين رويدادهای سينمايی آمريکای شمالی، روی پرده رفته اند اظهار خشنودی کرد.

در فيلم «فرزندان» Children به کارگردانی الکساندر پِين، کلونی در نقش وکيلی ایفای نقش می کند که همسرش در بيمارستان در حال اغما به سر می برد و وقتی می کوشد تا در هاوایی با دو دخترش ارتباط برقرار کند، غمگينانه در می يابد که همسرش در تمام طول مدت زناشويی رابطه ای نامشروع و پنهانی با مرد دیگری داشته است.

اين فيلم برای نخستين بار در جهان، در بخش فيلم های ويژه جشواره تورنتو بر روی پرده رفته است.کلونی در پاسخ به اين سئوال که آيا امیدوار است تا در اين جشنواره به جایزه ای دست پیدا کند گفت: «يک بار جايزه گرفته ام که بعد از مرگم همه بگن اون اسکار رو برده بود. برای سنگ قبر خيلی خوبه! اما راستش من دوست دارم مردم به ارزش کار من پی ببرند. از نقدهای خوبی که در مورد فيلم هایم می شه بیشتر لذت می برم، خوشم می ياد وقتی يک کار با استقبال مردم رو به رو می شه، اما جداً سودای جمع کردن جايزه را در سر ندارم.»

کار ساختن فيلم «فرزندان» سال ها به طول انجاميد تا بالاخره امسال آماده اکران شد. پين در مورد انتخاب جورج کلونی برای بازی در نقش اول فيلم خود گفت:«هميشه شنيده بودم که کار کردن با جورج تجربه خيلی خوبیه، چون انرژی مثبتی داره که اون رو با خودش میآره و واقعاً هم تو اين مدت بهم ثابت شد که چقدر اين حرف درسته.»

جورج کلونی که فعاليت های هنری خود را از شرکت در فیلم های تلويزيونی آغاز کرده می گويد بخت با او يار بوده که توانسته به عالم سينما روی آورده و بتواند به کاری بپرداز که به خاطر آن آفریده شده است.

XS
SM
MD
LG