لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ایران ۱۶:۳۷

مقامات قضایی در آذربایجان غربی صاحب یک پارچه فروشی و چند مدل‌ زن را بازداشت کردند


تصویر یک از مدل‌های حاضر در افتتاحیه
تصویر یک از مدل‌های حاضر در افتتاحیه

پس از انتشار تصاویری از افتتاحیه یک پارچه فروشی در مهاباد و حضور مدل‌‌های زن بدون حجاب در این افتتاحیه در شبکه‌های اجتماعی، رسانه‌های ایران از بازداشت برخی از افراد حاضر در این مغازه خبر دادند.

مهراب پوراکبر، دادستان عمومی و انقلاب اسلامی مهاباد به خبرگزاری ایلنا گفت،‌ پنج نفر در ارتباط با ماجرای افتتاح یک واحد پارچه فروشی در شهرستان مهاباد بازداشت شده‌اند که شامل صاحب این مغازه و کسانی می‌شود که به عنوان مدل در هنگام افتتاح این مغازه حضور داشتند.

وی در ادامه «عدم رعایت عرف و اخلاق و تبلیغات نامتعارف و حضور بانوان بدون رعایت موازین شرعی» را از مهمترین «تخلفات» افتتاح این واحد صنفی اعلام کرد.

به گفته دادستان عمومی و انقلاب اسلامی مهاباد، این مغازه پارچه فروشی نیز تا اطلاع ثانوی پلمب شده، پرونده هم اکنون در دست بررسی است و نتایج آن بعد از مشخص شدن اطلاع رسانی می‌شود.

پیش از این نیز، مسئول روابط عمومی دادگستری آذربایجان‌غربی از پلمب و بازداشت صاحب این واحد پارچه فروشی خبر داده بود و به رسانه‌های ایران گفته بود، صاحب مغازه شناسایی، دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده است و سایر عوامل دخیل نیز شناسایی و تحت تعقیب قرار گرفتند.

XS
SM
MD
LG