لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۲۳:۱۸

پاسخ «کاردی بی» به اتهام فساد اخلاقی: هرگز روح و جسمم را نفروختم


«کاردی بی» خواننده مشهور آمریکایی و از ستاره های موسیقی رپ سکوت خود را شکست و به شایعات منتشر شده درباره فساد اخلاقی خود پاسخ داد.

در روزهای اخیر ویدئویی در فضای مجازی منتشر شده که در آن کاردی بی می گوید بعنوان رقصنده در کلوب های شبانه برهنه میشد و برای دریافت انعام بیشتریا هدیه، به مردان ثروتمند سرویس های مختلفی ارائه می کرد.

انتشار این ویدئو که ظاهرأ سه سال پیش ضبط شده، بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشت و عده ای کاردی بی را به فساد اخلاقی، فحشاء، بی بند و باری، سواستفاده یا فرصت طلبی متهم کردند و حتی هشتگی در این رابطه شکل گرفت.

این خواننده آمریکایی در صفحه اینستاگرام، منتقدان را افراد نادان و حسودی خواند که بدون اطلاع کافی و با سوء نیت، زندگی شخصی و گذشته او را نقد می کنند.

کاردی بی گفت، هرگز ادعا نکرده انسان کاملی است و نخواسته مانند برخی از ستاره های بزرگ، گذشته‌اش را پنهان کند و چهره دیگری از خود بسازد.

او با اشاره به برخی از اشتباهات یا تصمیم های نادرست خود یادآور شد، در مواردی برای امرار معاش یا «زنده ماندن» مرتکب اعمالی شده که به آنها مفتخر نیست.

کاردی بی گفت، روابط عاشقانه ای با مردان مختلف داشته ولی تأکید کرد هرگز برای کسب درآمد یا دریافت هدایای گران قیمت با مردان رابطه جنسی نداشته است و جسم و روح خود را نفروخته است.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG