لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۶:۳۴

افتتاح رستوران طرفداران برهنگی در لندن


رستوران بنیادی
رستوران بنیادی

این رستوران توسط سباستین لیال تأسیس شده و یکی دیگر از طرحهای خلاقانه این کارآفرین جوان محسوب می شود، پروژه های هنری سباستین و نوآوری های او درعرصه فناوری از شهرتی جهانی برخوردار است.

هدف او از راه اندازی این رستوران پذیرایی از مشتریانی است که علاقمند به کسب تجربیاتی تازه و متفاوت هستند، در رستوران "بنیادی" همه چیز طبیعی است، از میز و صندلی و دکوراسیون گرفته تا وسایل آشپزخانه و کلیه بخشهای داخلی، حتی برای روشنایی از شمع و مشعل استفاده می شود.

رستوران بنیادی
رستوران بنیادی

مشتریان ابتدا در اتاق ویژه ای برهنه می شوند و پس از پذیرایی با نوشیدنی های متنوع، به میز خود هدایت می شوند. در این میان به افرادی که مایل نیستند لخت شوند، لباس نازکی از جنس حریر و یک جفت دمپایی می دهند تا راحت باشند و از تجربه حضور در این رستوران لذت ببرند.

طراحی این رستوران به گونه ای است که از فضای خارج امکان دید ندارد، استفاده از دوربین و تلفن همراه هم قدغن است، مراجعین باید لباس و تمامی وسایل خود را تحویل داده و کاملأ برهنه باشند، مدیران این مجموعه قصد دارند به این طریق از حریم خصوصی و امنیت شخصی مشتریان حفاظت کنند.

رستوران "بنیادی" غذاهای متنوعی را به مشتریان عرضه می کند، غذاهای خام یا پخته ای که روی اجاق طبیعی و با استفاده از هیزم پخته می شود، در این میان غذاهای گیاهی مختلفی هم برای گیاهخواران موجود است، تمامی میوه و سبزیجات و مواد مورد استفاده در رستوران از مزارع و باغهایی تأمین می شود که از مواد شیمیایی استفاده نمی کنند، هر نفر به طور متوسط برای صرف شام باید یکصد دلار بپردازد، این رقم شامل مشروبات الکلی نمی شود.

رستوران بنیادی
رستوران بنیادی

ظرفیت رستوران بنیادی چهل و چهار نفر است و فضایی بسیار محدود دارد، علاقمندان باید جای خود را از طریق تارنمای این رستوران ذخیره کنند. استقبال چشمگیر مشتریان از افتتاح این رستوران سباستین لیال را شگفت زده کرده است، به گفته او بیش از چهل و چهار هزار نفر در فهرست انتظارهستند، این در حالیست که این پروژه ای است سه ماهه و رستوران "بنیادی" پس از این مدت تعطیل خواهد شد.

XS
SM
MD
LG