لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۱۰:۱۹

برایان آدامز پس از ابتلای دوباره به ویروس کرونا از تقویم سالانه «پیرلی» به صورت مجازی رونمایی کرد


برایان آدامز، خواننده مشهور کانادایی که به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در شهر میلان ایتالیا بستری است، به صورت مجازی در مراسم رونمایی از تقویم «پیرلی» شرکت کرد.

نتیجه آزمایش کووید-۱۹ این هنرمند پس از ورود به فرودگاه مالپسنا در میلان مثبت شد.

برایان آدامز که برای رونمایی از تقویم امسال «پیرلی» به میلان رفته است، پس از مثبت شدن جواب آزمایش به بیمارستان منتقل شد.

او عکاسی تقویم جدید پیرلی را انجام داده است و شور و هیجان زیادی برای حضور در مراسم رونمایی داشت.

این خواننده راک با انتشار تصاویر خود در اینستاگرم، به طرفدارانش گفت که نتیجه آزمایش او در فرودگاه مثبت بوده و برای آزمایش‌های دقیق‌تر پزشکی به بیمارستان منتقل می‌شود.

این دومین بار است که او در مدت یک ماه گذشته به ویروس کرونا مبتلا می‌شود و این موضوع بازتاب زیادی در رسانه‌های خبری داشت.

برایان آدامز ماه گذشته به دلیل ابتلا به ویروس کرونا نتوانست در مراسم تالار مشاهیر «راک اند رول» شرکت کند و اجرای زنده او در آخرین لحظات لغو شد.

او که علاوه بر موسیقی در زمینه عکاسی نیز فعال است، قرار بود عکاس تقویم پیرلی در سال ۲۰۲۱ باشد ولی انتشار آن نسخه به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا لغو شد.

برایان آدامز که در ماه‌های گذشته سرگرم عکاسی برای نسخه سال۲۰۲۲ بود، در نهایت مجبور شد تا به صورت مجازی در مراسم رونمایی شرکت کند.

معمولا مراسم رونمایی از تقویم پیرلی به صورت یک ضیافت باشکوه و با حضور چهره‌های مشهور برگزار می‌شود ولی در برنامه امسال به دلیل افزایش دوباره تعداد مبتلایان به ویروس کرونا، عده محدودی شرکت شرکت داشتند.

برایان آدامز در این تقویم که «در جاده» نام دارد، به سراغ هنرمندان مشهوری چون شر، ایگی پاپ، جنیفر هادسن، ساویتی، و سنت وینسنت رفته و از آنها عکس گرفته است.

XS
SM
MD
LG