لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۳:۲۵

آتش‌گرفتن باشگاه خانگی بریتنی اسپیرز؛ او تمرینات خود را به همراه دوست‌پسر ایرانی‌اش ادامه می‌دهد


بریتنی اسپیرز، خواننده مشهور آمریکایی، که به دلیل شیوع ویروس کرونا در قرنطینه خانگی است، کلیپ کوتاهی از تمرینات ورزشی خود در این دوران را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت.

بریتنی اسپیرز که این حرکات کششی و نرمشی را در ورزشگاه خانگی خود انجام می داد، پیش از آغاز تمرینات به طرفدارانش گفت که آن محل چندی پیش ‌به دلیل بی‌توجهی آتش گرفته بود و به همین علت او نتوانسته بود کلیپ های ورزشی خود را در شبکه های اجتماعی منتشر کند.

این خواننده موسیقی پاپ گفت، شش ماه پیش و بر اثر واژگونی دو شمع روشن، این باشگاه خانگی کاملا سوخت و قابل استفاده نبود.

بریتنی اسپیرز با استفاده تنها وسایل ورزشی که داشت، یعنی دو وزنه کوچک، به اجرای حرکات ساده ای پرداخت که به گفته او بسیار موثر است ‌و از تمامی کسانی که در قرنطینه خانگی هستند، خواست تا حتمأ ورزش کنند.

این هنرمند آمریکایی از هنگامی که با سام اصغری، دوست پسر ایرانی خود، وارد رابطه ای عاشقانه شده است، توجه بیشتری به تناسب اندام خود دارد و دائم ورزش می کند.

سام اصغری مربی پرورش اندام و بدنسازی است و به عنوان مدل و بازیگر نیز فعالیت می کند.

این زوج هنری در برخی از موارد کلیپ های ورزشی مشترک خود را در شبکه های اجتماعی منتشر می کنند و انعطاف بدنی و آمادگی جسمانی خود را به نمایش می گذارند.

بریتنی اسپیرز ستاره پاپ ۳۹ ساله و سام اصغری که ۱۳ سال از او جوانتر است در جریان فیلمبرداری یکی‌ از ویدیوهای بریتنی با یکدیگر آشنا شدند و در نوامبر ۲۰۱۶ رابطه عاشقانه خود را علنی کردند.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG