لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ایران ۰۹:۳۳

گاردین: باشگاه لیورپول به دنبال جذب مهاجم؛ سردار آزمون یکی از گزینه هاست


روزنامه انگلیسی گاردین گزارش داد که باشگاه لیورپول سردار آزمون، مهاجم ایرانی باشگاه روستوف را برای استخدام زیر نظر گرفته است.

این روزنامه در گزارش روز چهارشنبه ۱۹ آبان خود نوشت که لیورپول در واکنش به نگرانی یورگن کلوپ، سرمربی این تیم نسبت به مصدومیت دنی اینگز و غیبت سادیو مانه، سردار آزمون را زیرنظر گرفته است تا در اولین فرصت باز شدن فصل نقل و انتقالات برای به خدمت گرفتن او اقدام کند.

سردار آزمون، مهاجم ۲۱ ساله تیم ملی ایران و تیم روستوف روسیه، در فصل جاری تاثیر بسیاری در نتایج این باشگاه روستوف در جام باشگاه‌های اروپا داشته است.

روستوف با گلزنی آزمون مقابل اندرلخت بلژیک و آژاکس هلند، از مرحله پلی آف به مرحله گروهی جام باشگاه‌های اروپا صعود کرد. آزمون در دیدار چهارشنبه هفته گذشته مقابل آتلتیکومادرید نیز تک گل تیم خود را به ثمر رساند.

گاردین توضیح داده است که آزمون در فصل گذشته با برخی از باشگاه‌های لیگ برتر انگلیس نظیر اوتون و استوک سیتی در ارتباط بود اما در این بین برای انتقال از روبین کازان، به باشگاه‌ روسی علاقه نشان داد.

حال لیورپول در پی استخدام مدیر ورزشی جدید خود، مایکل ادوارد، که مسئولیت بخش جذب بازیکنان را نیز به عهده دارد، این مهاجم ۲۱ ساله را زیر نظر گرفته است تا با محض باز شدن امکان نقل و انتقال، پیشنهاد خود را ارائه دهد.

لیورپول، دنی اینگز، مهاجم خود را در این فصل به دلیل مصدومیت و جراحی زانو از دست داده است و سادیو مانه را به دلیل شرکت در مسابقات جام ملتهای آفریقا برای مدت طولانی در اختیار ندارد.

XS
SM
MD
LG