لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۸:۵۶

گرامیداشت ۵۰ سال فعالیت "پینک فلوید" در مجموعه تمبرهای سلطنتی بریتانیا


این نخستین بار است شرکت پست سلطنتی بریتاینا قرار است تصاویری از گروه موسیقی پینک فلوید و آثار آنها را بر روی تمبر چاپ کند.
این نخستین بار است شرکت پست سلطنتی بریتاینا قرار است تصاویری از گروه موسیقی پینک فلوید و آثار آنها را بر روی تمبر چاپ کند.

چاپ تصاویر یا آثار هر کسی بر روی تمبرهای پستی می تواند موفقیت یا افتخار بزرگی به حساب آید، اما برای اعضای گروه موسیقی "پینک فلوید" شاید قضیه کمی گیج کننده به نظر بیاید.

به گزارش شبکه سی.ان.ان، شرکت پست سلطنتی بریتانیا قرار است به مناسبت پنجاهمین سال فعالیت چشم‌گیر این گروه موسیقی معروف بریتانیایی، تصاویری از آنها را بر روی تمبرهای پستی چاپ و منتشر کند.

تمبرهای جدید پینک فلوید، در حالی قرار است با تایید ملکه بریتانیا چاپ و در تاریخ هفتم ژوئیه (۱۷ تیر ماه) منتشر شوند، که این گروه در اوج فعالیت‌ هنری خود گرایش‌ و رویکردی ضدحکومتی داشت.

این نخستین بار است شرکت پست سلطنتی بریتانیا قرار است تصاویری از این گروه و آثار آنها را بر روی تمبر چاپ کند. پیش فروش این تمبرها از امروز ششم خرداد ماه آغاز شده است.

از لحظات به یاد ماندنی اجرای کنسرت‌های زنده، تا نقش و نشان‌هایی که در پنج دهه گذشته بر روی جلد آلبوم‌های پینک فلوید چاپ شده، قرار است بر روی این تمبرها چاپ شوند.

به گزارش سی.ان.ان، تصاویر روی جلد آلبوم‌های ماندگاری مانند حیوانات (Animals)، نیمه تاریک ماه (The dark side of the moon)، ناقوس جدایی (The division bell)، کاش اینجا بودی (Wish you were here) و دیوار (The wall) از جمله نقش‌هایی خواهند بود که قرار است بر روی این تمبرها چاپ شوند.

پینک فلوید دومین گروه موسیقی بریتانیایی خواهد بود که تصاویرش به کلکسیون تمبرهای سلطنتی بریتانیا اضافه خواهد شد. در سال ۲۰۰۷ تمبرهای گروه "بیتلز" چاپ و منتشر شده بودند.

XS
SM
MD
LG