لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۹:۲۳

ادامه اختلاف‌های زوج سابق هالیوودی؛ برد پیت از آنجلینا جولی شکایت کرد


برد پیت و آنجلینا جولی
برد پیت و آنجلینا جولی

با وجود این که چند سالی از جدایی جنجالی برد پیت و آنجلینا جولی می‌گذرد، اختلافات این زوج سابق و ستاره های هالیوود همچنان ادامه دارد.

به گزارش سرویس جهانی «بی‌بی‌سی»، برد پیت از همسر پیشین خود به دلیل فروش سهمش از تاکستانی که در فرانسه خریده بودند، شکایت کرد.

آنها در سال ۲۰۰۸ بصورت مشترک تاکستانی در منطقه تفریحی «شاتو میراوال» در جنوب شرقی فرانسه خریدند و شش سال بعد در همین مکان ازدواج کردند.

برد پیت مدعی است که او و آنجلینا جولی توافق کرده بودند سهم خود را از این تاکستان بدون رضایت طرف مقابل نفروشند. با این حال آنجلینا جولی اخیرا سهم خود را به یک تاجر روس تولیدکننده مشروبات الکلی فروخت.

آنجلینا جولی هنوز درباره ادعای برد پیت، و شکایت او اظهارنظری نکرده است.

شاتو میراوال
شاتو میراوال

به گفته وکیل برد پیت، او علاقه زیادی به شاتو میراوال دارد، و در حال سرمایه‌گذاری برای توسعه تاکستان و مناطق اطرافش است. اخیرا اعلام شد برد پیت قصد دارد یک استودیوی مجهز و مدرن موسیقی نیز در این مکان دایر کند.

در شکایتی که روز پنجشنبه در دادگاه لس آنجلس ثبت شد، برد پیت مدعی شده که این تاکستان را که از «معتبرترین مراکز تولید شراب رز در جهان محسوب می‌شود»، به تاکستانی سودآور تبدیل کرده است.

برد پیت در ادامه افزوده است که آنجلینا جولی بدون اطلاع او، سهم خود را به یک مرکز تولید الکل در لوکزامبورگ که توسط یوری شفلر، تاجر روسی اداره می‌شود، فروخته است.

به گفته برد پیت، آنجلینا جولی با آگاهی از این که شفلر و وابستگانش به دنبال کنترل تجارتی هستند که او خود را وقف آن کرده است، سهمش را فروخت تا به سرمایه‌گذاری در شاتو میراوال ضربه بزند.

آنجلینا جولی و برد پیت
آنجلینا جولی و برد پیت

برد پیت و آنجلینا جولی این تاکستان را ۲۵ میلیون یورو خریده بودند. این زوج هنری محبوب در سال ۲۰۱۶ تصمیم به جدایی گرفتند، ولی متارکه آنها با حواشی و جنجال‌های بسیاری همراه بود.

در شکایت برد پیت گفته شده است آنجلینا جولی در ژانویه ۲۰۲۱ گفته بود که می‌خواهد سهم خود را به یوری شفلر بفروشد، ولی او با این‌ تصمیم موافقت نکرده است.

وکیل برد پیت خواسته است تا این محاکمه در دادگاهی با حضور هیئت منصفه برگزار شود.

XS
SM
MD
LG