لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۱:۵۵

شرکت دیزنی با یک جایزه، به اقدام نیکوکارانه پسربچه آمریکایی پاداش داد


آرشیو - پارک تفریحی دیزنی وورلد
آرشیو - پارک تفریحی دیزنی وورلد

یک پسر بچه فلوریدایی که هدیه‌های نقدی تولدش را جمع کرده بود که با آن به گردشگاه «دیزنی وورلد» برود، با از خودگذشتگی این پول را جهت تهیه غذا برای کسانی که برای در امان ماندن از توفان دوریان خانه‌‌هایشان را ترک کرده بودند، هزینه کرد. ولی کار خیر او بی پاداش نماند: جایزه او سفر رایگان به این پارک تفریحی است.

به گزارش هافینگتون پست، یک ویدیو که توسط شرکت دیزنی در شبکه های اجتماعی منتشر شده نشان می دهد که چند نفر از کارمندان و افرادی با لباس شخصیت‌های والت دیزنی، از جمله میکی ماوس،‌ این پسربچه به نام «جرمین بل» را، که تی شرتی با طرح «شیر شاه» به تن دارد، دم در خانه اش در فلوریدا غافلگیر کردند.

جرمین که ۱۶ شهریور ۷ ساله شد، به خاطر اهدای پولی که در واقع کادوی تولدش بود به قربانیان دوریان، در رسانه ها و شبکه های اجتماعی خبرساز شد. او قرار بود با این پول به دیدن نمایشگاه «شیر شاه» در دیزنی وولد برود؛ ولی وقتی برای دیدن مادر بزرگش به کارولینای جنوبی رفته بود، این پول را صرف خریدن ساندویچ سوسیس، چیپس، و آب برای کسانی که به خاطر توفان دوریان خانه‌‌هایشان را ترک کرده بودند، شد.

شرکت دیزنی نیز برای تقدیر از کار نیکوکارانه این پسر کم سن و سال، به او یک سفر کامل رایگان به هتل و پارک تفریحی دیزنی وورلد هدیه داد.

جرمین که مدت ها آرزوی رفتن به پارک دیزنی وورلد را داشت گفت که «خیلی خوشحال و هیجان زده» است.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG