لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۰:۰۵

یک پسر ۸ ساله خواهرش را از دست دزد ماشین نجات داد


دالویر سینگ در اداره پلیس میدلتون - محکوم به دو شمار آدم‌ربایی، حمله، و سرقت بزرگ شد
دالویر سینگ در اداره پلیس میدلتون - محکوم به دو شمار آدم‌ربایی، حمله، و سرقت بزرگ شد

یک پسر بچه ۸ ساله که خواهر بزرگترش را از داخل ماشین در حال حرکت و از خطر ربوده شدن نجات داد، از طرف پلیس اوهایو «قهرمان» نامیده شد.

دو کودک ۸ ساله و ۱۰ ساله، سوار اتومبیل مادر بزرگ‌شان «نیتا کوبرن» بودند. خانم کوبرن که یکی از دوستانش را به یک مرکز پزشکی برده بود، ماشین را روشن گذاشت و سعی کرد به دوستش تا رسیدن به مرکز پزشکی کمک کند. نوه های او در صندلی پشت ماشین نشسته بودند و حتی ۱۰ ثانیه طول نکشید که «دالویز سینگ» سارق ۲۴ ساله داخل ماشین پرید و شروع به راندن اتومبیل کرد.

پلیس اوهایو در فیسبوک نوشت: «پسر بچه در را باز کرد تا فرار کند، خواهرش نیز می خواست از ماشین بیرون بپرد اما سارق، کلاه ژاکت او را گرفت تا مانع فرار او شود. برادر کوچک این دختر که دید خواهرش کلنجار می رود، دستش را گرفت و او را بیرون کشید. هر دو بچه از ماشین در حال حرکت بیرون افتادند.»

خانم کوبرن که در سمت دیگر اتومبیل بود، از همه چیز بی خبر بود تا این که اتومبیل شروع به حرکت کرد و نتوانست جلوی آن را بگیرد.

خوشبختانه، پلیس ناحیه به موقع توانست سارق را دستگیر کند. سینگ محکوم به دو فقره آدم‌ربایی، حمله، و سرقت بزرگ شد.

«رادنی ماترسپا» رئیس پلیس ناحیه در بیانیه ای گفت: «این مرد کوچولو یک قهرمان است. او خواهرش را از اتومبیل در حال حرکت بیرون کشید، بدون این که نگران امنیت خودش باشد. این کار در این سن باورنکردنی است.»

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG