لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۲۳:۴۲

فیلم زندگی فردی مرکوری در استادیوم ومبلی اکران خواهد شد


فیلم «بوهمین راپسودی» که شرح حال فردی مرکوری، عضو گروه بریتانیایی راک کویین را روایت می کند، قرار است برای اولین بار در استادیوم ومبلی اکران جهانی شود.

استادیوم ومبلی به این دلیل که محل اجرای کنسرت موفق گروه کویین در سال ۱۹۸۵ بود، مکان مناسبی برای اکران ویژه فیلم محسوب می شود و از اهمیت بسیاری برخوردار است.

گروه کویین در بیانیه ای این خبر را اعلام کرد، و افزود که تاریخ اکران فیلم ۲۳ اکتبر برابر با اول آبان ماه سال جاری خواهد بود. ستارگان این فیلم از جمله «رامی ملک» که در فیلم در نقش فردی مرکوری بازی می کند، در مراسم فرش قرمز اکران فیلم حضور خواهند داشت.

شرکت های تولید کننده فیلم اعلام کرده اند که درآمد فروش بلیت‌های این رویداد به سازمان «مرکوری فینکس» اهدا خواهد شد که برای مبارزه با ویروس اچ آی وی و بیماری ایدز فعالیت می کند.

آنونس فیلم «بوهمین راپسودی»

گروه کویین هفته پیش اعلام کرد که موسیقی متن این فیلم را ۱۹ ماه اکتبر، چند روز پیش از اکران جهانی آن، منتشر خواهد کرد. این آلبوم همچنین شامل چند ترانه جدید که تا کنون منتشر نشده است، خواهد بود.

اجرای ترانه «بوهمین راپسودی» توسط مرکوری در کنسرت معروف کویین در استادیوم ومبلی لندن

گروه راک کویین در سال ۱۹۷۰ در لندن شکل گرفت و طی سالهای بعد تبدیل به یکی از محبوب ترین و موفق ترین گروه های راک در تاریخ شد. یک عضو آن، فردی مرکوری از جهان رفته است. فردی مرکوری که خواننده اصلی و پیانیست گروه بود، به دلیل ابتلا به ایدز در سن ۴۵ سالگی در سال ۱۹۹۱ درگذشت.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG