لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۲:۴۵

هفت ماه بعد از انتشار ویدئوی جنجالی، بیلی بوش: آماده بازگشت به تلویزیون هستم


بیلی بوش، مجری شبکه NBC می گوید آماده بازگشت به تلویزیون است. پائیز گذشته، ویدئویی قدیمی از او به همراه نامزد وقت انتخابات دونالد ترامپ منتشر شد که آنها اظهارات رکیکی درباره زنان بیان کرده بودند. بعد از انتشار این ویدئو، بوش از این شبکه اخراج شده بود.

بوش در مصاحبه ای با «هالیوود ریپورتر» گفت چند ماه اخیر پستی و بلندی های زیادی برای او داشته از جمله او مجبور شده از سه دخترش برای اظهاراتش عذر خواهی کند.

او می گوید ۷ ماه پیش که ویدئوی او و دونالد ترامپ منتشر شد، دختر ۱۵ ساله اش از مدرسه شبانه روزی اش با او تلفنی تماس گرفت و با گریه از او پرسید که چرا به صحبتهای ترامپ خندیده است. بیلی بوش می گوید آن رویداد برایش ضربه بزرگی محسوب می شد.

این ویدئو یک ماه پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۷ با هدف آسیب رساندن به کمپین انتخاباتی ترامپ منتشر شد که واکنش های خیلی تندی حتی در میان حامیان ترامپ برانگیخت.

دونالد ترامپ در آن زمان از اظهاراتش در این ویدئو که مربوط به سال ۲۰۰۵ بود، عذرخواهی کرد و همسر او نیز گفت، آقای ترامپ در سالهای بعد هرگز چنین اعتقادی نداشته است.

بیلی بوش که بعد از انتشار آن ویدئو کارش در شبکه NBC به عنوان مجری برنامه Today را از دست داد می گوید به گونه ای تغییر کرده که برای حرفه اش خوب است. او می گوید آن تجربه با درک عمیقتری از زنان برایش همراه بود.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG