لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۵:۴۹

انتشار آلبوم تازه گروه پرطرفدار «بیگ تایم راش» در لندن


انتشار آلبوم تازه گروه پرطرفدار «بیگ تایم راش» در لندن
انتشار آلبوم تازه گروه پرطرفدار «بیگ تایم راش» در لندن

گروه موسیقی تازه ای به نام «بیگ تایم راش» Big Time Rush که به تازگی در آمریکا شهرت فراوانی پیدا کرده، این هفته نخستین آلبوم خود رادر بریتانیا منتشرکرد. گروه «بیگ تایم راش» از طریق یک برنامه تلویزیونی که از شبکه «نیکولودین» Nicolodian پخش می شود به معروفیت رسیده است.

روز دوشنبه گذشته صدها تن از هواداران این گروه در فروشگاه «اچ ام وی» HMV در خیابان آکسفورد لندن جمع شدند تا گروه موسیقی که توجه نوجوانان بسیاری را در آمریکا، اروپا و دیگر کشورهای جهان جلب به خود جلب کرده است را از نزدیک ملاقات کنند. این چهار مردجوان علاوه برخوانندگی، ستاره های یک برنامه تلویزیونی هم به همین نام یعنی «بیگ تایم راش» هستند. اولین قسمت این سری فیلم های تلویزیونی با حدود بیش از ۶ میلیون و ٨٠٠ هزار تماشاگر، رکورد تعداد تماشاگر آغاز یک سری تلویزیونی تازه را در کانال نیکولودین شکست. سریال در مورد اعضای مختلف یک گروه موسیقی جوان و تازه کاری است که در راه تلاش برای کسب موفقیت می باشند.

اعضای «بیگ تایم راش» در روز انتشار آلبوم خود در بریتانیا با ملاقات با طرفداران انگلیسی خود، سی دی های آن ها را امضا کردند. این آلبوم تا امروز تنها در آمریکا بیش از ۵٠٠ هزار نسخه فروش داشته است. آهنگ «تا فراموشت کنم» Till I Forget You که به صورت تک آهنگ نیز منتشر شده است یکی از محبوب ترین ترانه های این مجموعه به شمار می رود. گروه ضمن امضای سی دی های خود برای تعداد بی شماری از هوادارانشان، پوسترهای این سی دی ها را نیز امضا کردند.

در آخر هفته گذشته، اعضای گروه، کارلوس، کندال، لوگان و جیمز، تمام وقت خود را اختصاص به تبلیغ این آلبوم در برنامه های رادیویی مختلف از جمله «رادیو وان» دادند. هم چنین یک برنامه «سورپرایز» هم در «پندامونیوم» در پارک اجرا کردند.

لوگان که خیلی هیجان زده بود امروز در «توئیت» خود نوشت: «خیلی خوشحالم از اینکه اولین آلبوم ما در بریتانیا منتشر می شود. می خوام از تیم همکارانمون در اروپا تشکر کنم که این امکان را برای ما بوجود آوردند… و صد البته سپاس فراوان از هوادارانمون برای این همه عشق و حمایت کم نظیر…راستی ما بدون شما مردم زیبا چه خواهیم کرد و که خواهیم بود؟»

لوگن درباره ترانه «اس بی آی» در این آلبوم تازه می گوید: «این یک آهنگ کلاسیک و متعارفیه که همه درکش می کنند. می گوید که تا شما عشق از دست رفته خود را فراموش نکنید نمی توانید دوباره عاشق شوید...»

بیگ تایم راش، از همین حالا کار بر روی آلبوم بعدی خود را آغاز کرده است. سری سوم سریال این گروه، سال آینده از شبکه تلویزیونی نیکولودین پخش خواهد شد.

XS
SM
MD
LG