لینکهای قابل دسترسی

پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۹:۳۰

شبکه «اچ بی او» از آغاز فصل دوم سریال پر ستاره «دروغ‌های کوچک بزرگ» خبر داد


از چپ: لارا درن، نیکول کیدمن، زوئی کراویتز، ریس ویترسپون، شایلین وودلی پس از دریافت جایزه گلدن گلوب بهترین مینی سریال
از چپ: لارا درن، نیکول کیدمن، زوئی کراویتز، ریس ویترسپون، شایلین وودلی پس از دریافت جایزه گلدن گلوب بهترین مینی سریال

درست در شبی که میلیونها نفر از هواداران مجموعه محبوب «بازی تاج و تخت» چشم به تلویزیون دوخته بودند تا شاهد پخش اولین قسمت از آخرین فصل این سریال باشند، «ریس ویترسپون»، در توئیتر از آغاز فصل دوم دیگر مجموعه محبوب شبکه «اچ بی او» یعنی سریال پر ستاره «دروغ‌های کوچک بزرگ» خبر داد.

خانم ویترسپون با اشتراک آنونس فصل جدید مینی سریال «دروغهای کوچک بزرگ» از آغاز پخش این مجموعه در روز نهم ماه ژوئن ( ۱۹ خرداد) خبر داد.

فصل جدید، هفت قسمت دارد اما با دو تفاوت عمده از فصل قبلی ساخته شده است. فصل جدید را «آندریا آرنولد» کارگردانی می کند و «مریل استریپ» به مجموعه ستاره های این مجموعه افزوده خواهد شد.

این سریال بر اساس رمانی با همین نام نوشته «لیان موریارتی» ساخته شده است.

نیکول کیدمن، بازیگر برنده جایزه اسکار در این سریال نقش «سیلیست رایت» را بازی می کند؛ وکیلی که خانه دار شده و آزار شوهرش را تحمل می کند. ریس ویترسپون در نقش «مدلین مک کنزی» ظاهر می شود و شایلین وودلی، نقش «جین چپمن» را بازی می کند که تازه وارد محله جدید شده و از طریق مدرسه پسرش با دو زن دیگر آشنا شده است.

شبکه اچ بی او می گوید فصل دوم «دروغهای کوچک بزرگ» نیز مانند فصل پیش در بدخیمی دروغ، عمر رفاقت و شکنندگی پیوند زناشویی کند و کاو خواهد کرد.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG