لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۹:۰۴

«کماندر»، سگ خانواده بایدن‌ برای اولین‌بار در یک برنامه تلویزیونی حاضر می‌شود


«کماندر»، سگ بایدن‌ها
«کماندر»، سگ بایدن‌ها

تصاویر سگ «ژرمن‌شپرد» جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا، و همسرش جیل، بانوی اول ایالات متحده برای نخستین بار از یک برنامه تلوزیونی پخش می‌شود.

به گزارش آسوشیتدپرس، یک پیام ویدئویی کوتاه از جیل بایدن همراه با این توله سگ که «کماندر» نام دارد، یکشنبه سیزدهم فوریه، از شبکه تلویزیونی «سیاره حیوانات» پخش خواهد شد.

دفتر بانوی اول آمریکا، روز جمعه با انتشار پیامی در حساب کاربری خود در «توئیتر» این خبر را تأیید کرد.

این برنامه تلویزیونی در روز برگزاری پنجاه‌وششمین مسابقه فینال لیگ ملی فوتبال آمریکا یا«سوپربول» پخش می‌شود و به همین دلیل «پاپی‌بول ۵۶» نام دارد.

جیل بایدن در پیام خود برای این برنامه تلویزیونی که به مناسبت چهاردهم فوریه، روز «ولنتاین» یا «عشاق» ساخته شده است، درباره عشق به حیوانات سخن می‌گوید.


جیل بایدن در بخشی از این پیام با اشاره به حضور کماندر، سگ جدید بایدن‌ها در کاخ سفید، می‌گوید که علاقه زیادی به روز ولنتاین دارد چرا که مناسبتی است که همه چیز آن مرتبط با عشق است.

بانوی اول آمریکا در این ویدئو با یک ژاکت یقه‌دار خاکستری دیده می‌شود و در بخش‌هایی از کاخ سفید، از جمله سالن سینما با کماندر بازی می‌کند.

او با اشاره به اینکه حیوانات خانگی هر روز عشق، شادی، و آسایش بی قید و شرطی را برای صاحبان خود به ارمغان می‌آورند که براستی شگفت‌انگیر است، از طرف تمامی بایدن‌ها روز عشاق را به بینندگان تبریک می‌گوید.

جیل بایدن‌ سال گذشته نیز در یک پیام خدمات عمومی با تمرکز بر اهمیت استفاده از ماسک در دوران همه‌گیری حضور داشت که در پنجاه‌وپنجمین فینال لیگ ملی فوتبال آمریکا پخش شد. در این آگهی نیز سگ‌های بایدن‌ها، میجر و چمپ حضور داشتند.

کماندر
کماندر


چمپ سال گذشته به دلیل کهولت سن درگذشت و میجر نیز که سگ بسیار بازیگوش و پردردسری است، در خانه بایدن‌ها در ایالت دلاور زندگی می‌کند.

به این‌ ترتیب کماندر و گربه جدید بایدن‌ها به نام ویلو، حیوانات خانگی ساکن کاخ سفید هستند.

XS
SM
MD
LG