لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۵:۴۶

رقابتهای والیبال ساحلی تور جهانی


در ادامه رقابتهای والیبال ساحلی تور جهانی، تیمهایی از برزیل و آمریکا عناوین قهرمانی را در دور رده مردان و زنان به خود اختصاص دادند.

در این رقابتها که در شانگهای چین برگزار شد، امروز در گروه زنان، آپریل راس و زوج جدیدش جنیفر کیسی موفق شدند پس از سه گیم، عنوان قهرمانی و جایزه تیم نخست را بدست آورند. راس و کیسی بخت نخست قهرمانی، که در گیم اول ۲۱ به ۱۵ نتیجه را به جولیانا فلیسبرتا سیلوا و لارسیا فرانکای برزیلی واگذار کرده بودند توانستند در گیمهای دوم وسوم ۲۱ بر ۱۶ و ۱۵ بر ۱۲ از سد این حریف مدعی بگذرند و مدال طلا را بر گردن بیاویزند. در دیداررده بندی نیز میستی می ترینور، قهرمان المپیک پکن و زوج جدیدش نیکولبرانا در مصاف با ماریا آنتونلی و تالیتا آنتونس دو بر یک شکست خوردند وگردن آویز برنز را به حریفان برزیلی خود سپردند.

در رقابتهای مردان ودر فینال دومین مرحله از تورجهانی، پدرو سالگادو و هارلی مارکس برزیلی، که بخت پنجم کسب جام شمرده میشدند توانستند با غلبه بر یولیوس برینکز و یوناس رکرمن آلمانی بعنوان قهرمانی اوپن شانگهای دست یابند. این دوبا نتایج ۲۱ بر ۱۵و ۱۷ بر ۱۵ گیمهای اول و سوم را بخود اختصاص دادند و تنها گیم دوم را ۲۱-۱۳به حریف واگذار کردند. پس از این تیمهای برزیل و آلمان، مدال برنز این رقابتها نیزبه تیم دیگر بزریل رسید.زوج سروتی و رگو، با شکست تیم قهرمان المپیک۲۰۰۸ پکن، دالهازر و راجرز، گردن اویز برنز و مقام سوم را به دست آورد.

XS
SM
MD
LG