لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۵ تیر ۱۴۰۳ ایران ۲۰:۰۰

دیدارهای نمایشی در نبود ان بی ای


دیدارهای نمایشی در نبود ان بی ای
دیدارهای نمایشی در نبود ان بی ای

در حالیکه هنوز آینده مسابقات بسکتبال این فصل ان. بی. ای. در هاله ای از ابهام قرار دارد، روز گذشته دیداری نمایشی در فیلادلفیا برگزار شد که تیمی متشکل از بازیکنان شاغل در ان بی ای که اهل فیلادلفیا هستند به مصاف تیمی به رهبری کارملو آنتونی رفتند.

در آغاز این دیدار که به نبرد آی ۹۵ مشهور است دو تیم با تی شرتهایی مشغول تمرین شدند که روی آنها نوشته شده بود بسکتبال هرگز متوقف نمی شود. در حالیکه تیم آنتونی متشکل از ستارگانی مانند لبران جیمز و کریس پاول بود، این تیم حریف بود که بازی را با قدرت آغاز کرد و در پایان کوارتر نخست ۳۵-۱۶ از حریفش پیش افتاد. تیم فیلادلفیا به برتری اش در تمام طول دیدار ادامه داد و در آخر موفق شد با نتیجه ۱۳۱ بر ۱۱۹ حریفش را شکست دهد. لبران جیمز هم با ۴۳ امتیاز و ۲۳ ریباند، امتیاز آورترین بازیکن این دیدار نمایشی لقب گرفت.

زندان آلکاتراس در سان فرانسیسکو این بار میزبان یک مسابقه بسکتبال بود. دومین دوره مسابقات بسکتبال تک به تک اسلم دانک روز شنبه در حالی در زندان مشهور آلکاتراس برگزار شد که میزبانی آن را روژان روندو گارد تیم بسکتبال باستن سلتیکس بر عهده داشت. این نخستین باری بود که از ۵۰ سال پیش که این زندان تبدیل به موزه شد، بر روی زمین بتونی آن یک دیدار بسکتبال برگزار شده است. در این مسابقه که با حضور ورزشکارانی از سیزده کشور جهان برگزار شد دیدار نهایی بین هیو جونز معروف به بیبی شک و لانس پریک برگزار شد که جونز با پیروزی در این دیدار عنوان کینگ آو د راک را به خود اختصاص داد. همچنین مسابقه اسلم دانک هم در این روز برگزار شد که یکی از ورزشکاران قصد داشت با پرش از روی سه چیرلیدر دانک خود را به ثمر برساند که موفق به این کار نشد، البته در این حادثه کسی آسیب ندید.

XS
SM
MD
LG