لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۵:۰۸

نوروز و سخنی با شما


با درود به شما بازدیده کننده سایت فارسی صدای آمریکا

سال نو و نوروز را در حالی آغاز می کنیم که هنوز وبسایت های بسیاری از کشورهای آزاد جهان و داخل ایران و همچنین سازمان های طرفدار حقوق بشر، آزادی های مدنی و سیاسی در ایران مسدود است و با کمال تاسف می خوانیم که تشکیلات و گروهی رسمی از سوی دولت جمهوری اسلامی ایران با نام «ارتش سایبری» وارد کارزاری شده است که طرف مقابله اش چیزی جز حق آزادی بیان و اندیشه در اختیار ندارد.

ماجرای پارازیت افکنی بر امواج ماهواره های حمل تصویر و صدا خود داستانی جداگانه است. خوشبختانه جوانان هوشمند و کارآمد ایرانی راه های دور زدن سدهای دولتی را خوب می شناسند و راهکارهای فنی خود را با هموطنانشان در میان می گذراند تا به این وسیله کسانی را که تشنه ارتباط با جهان آزاد هستند سیراب کنند. می دانیم که سرعت کم بر قراری ارتباط با اینترنت کار را مشکل ولی غیر ممکن نکرده است.

صدای آمریکا پیوسته در اندیشه تسهیل برقراری ارتباط با شما و شما با ما است و در سايه چنین تلاشی است که ماهانه میلیون ها نفر می توانند با استفاده از پراکسی ها با وبسایت بخش فارسی صدای آمریکا ارتباط بر قرار کنند.

در دو ماه و نیم اول سال جاری میلادی یعنی از اول ژانویه تا ۱۵ مارس ۲۰۱۱ وبسایت بخش فارسی ۱۶ میلیون و ۱۲۹ هزار و ۶۲۶ بازدید کننده داشته است که از این تعداد ۲ میلیون و ۸۸۵ هزار و ۵۹۰ نفر آنها بازدید کنندگان جدید هستند.

اینگونه اعداد و ارقام و تعداد رو به افزایش بازدید کنندگان از سایت بخش فارسی صدای آمریکا است که همکاران ما را در این مجموعه به سخت کوشی بیشتر ترغیب و تشویق می کند.

ما هنوز در نیافته ایم که چه خطایی جز اطلاع رسانی دقیق، بی تعصب، بی طرفانه و متعادل مرتکب شده ایم که ارتش -- و لشکری -- را برای مبارزه با ما و سایر وبسایت های حقیقت گو وارد کارزار کرده اند.

ما بیمی در دل نداریم چرا که همان میلیون ها بازدید کننده است که به همکاران ما دلگرمی می دهد تا با اشتیاق و همت حرفه ای خود به کار ادامه دهند و سرمایه ای بزرگتر از آن نمی توان یافت.

سال نوی ۱۳۹۰ را به همه شما عزیزان شادباش می گوییم و برایتان سالی پر ثمر همراه با تندرستی و شادی آرزومندیم. در رسیدن به هدف هایتان موفق و پیروز باشید.


گروه همکاران در وبسایت بخش فارسی صدای آمریکا.

به استقبال برنامه های نوروزی بخش فارسی صدای آمریکا

XS
SM
MD
LG