لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۲۱:۰۵

قرعه سخت ذوب آهن


ذوب آهن، تنها نماینده ایران در رقابتهای جام باشگاههای آسیا، و نایب قهرمان لیگ برتر ایران، با قرعه سختی روبرو شده و باید با تیم مدافع عنوان قهرمانی آسیا به رقابت بپردازد.

اما سرمربی این تیم، منصور ابراهیم زاده، در اظهار نظری جالب، گفته از اینکه با چنین قرعه سختی روبرو شده خوشحال هم هست.

به هرحال دور یك چهارم پایانی رقابتهای فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا با حضور نمایندگان ۸ تیم حاضر در مقر كنفدراسیون فوتبال آسیا، کوالالامپور مالزی برگزار شد و تیمها حریفان خود را شناختند. تیم ذوب آهن طبق قرعه باید با تیم پوهانگ استیلرز كره جنوبی، مدافع عنوان قهرمانی رقابتها دیدار کند.

دور یك چهارم پایانی لیگ قهرمانان آسیا به صورت رفت و برگشت خواهد بود و ذوب آهن در دور رفت ، ابتدا ۲۴ شهریور در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف پوهانگ می رود و ۳۱ شهریوردیدار برگشت را برابر این تیم در شهر پوهانگ برگزار می کند.

طبق برنامه، در دیگر دیدارها، الهلال عربستان با الغرافه قطر و الشباب عربستان با جونبوك موتورزكره جنوبی و دو تیم دیگر کره ، سیونگنام ایلهووآ و سوون بلووینگز به مصاف هم می روند. ذوب آهن در صورت برد پوهانگ، که مکان هفتم لیگ کره را در اختیار دارد، حریف برنده دیدار الهلال ، الغرافه خواهد شد. مرحله نیمه نهایی ۱۴ و ۲۸ مهر و فینال ۲۲ آبان ماه برگزار میشود.

XS
SM
MD
LG