لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ایران ۰۹:۳۶

شکست و حذف استقلال


شب گذشته تیم فوتبال استقلال تهران با نتیجه ٣ بر ٢مقابل میزبانش الشباب عربستان شکست را پذیرفت و از راهیابی به جمع ٨ تیم برتر آسیا بازماند.

شاگردان صمد مرفاوی که در نیمه اول این بازی، عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشتند، با ازدست دادن موقعیتهای گلزنی، و با گل دقایق پایانی نماینده عربستان،بازی را واگذار و با لیگ قهرمانان آسیا خداحافظی کردند.

اولین گل بازی وسیله ی فیصل در دقیقه ٢٢ به ثمر رسید، وسیاوش اکبرپور دقیقه ٢٣ از روی نقطه پنالتی بازی را به تساوی کشاند. هفت دقیقه بعد، حسین کاظمی روی یک حرکت تیمی با گلزنی، استقلال رو دو بریک پیش انداخت.در ادامه استقلال موقعیت های گلزنی را از دست داد. در ابتدای نیمه دوم الشباب عربستان، توسط الطیب بازی را به تساوی کشاند والجزانی دقیقه ٨٨ گل سوم وپیروزی الشباب را به ثمر رساند، تا اولین نماینده ایران از جمع سه تیم حاضردرمرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان با جام وداع کند.

در دیگر بازیها، تیم الغرافه قطربا یك گل از سد پاختاكور ازبكستان گذشت و راهی دور بعد شد.

در منطقه شرق آسیا سامسونگ بلووینگز كره جنوبی ٢به صفر بیجینگ گوان چین را شكست داد. سونگنام ایلهووآ دیگر نماینده كره با برتری٣به صفر مقابل گامبا اوزاكای ژاپن، و امروز هم دیگر نمایندگان کره جنوبی، پوهانگ استیلرز، مدافع عنوان قهرمانی این رقابتها با یک گل از سد کاشیما آنتلرز ژاپن گذشت و جونبوک موتورز کره هم در وقتهای اضافه ٣ بر ٢ آدلاید یونایتد استرالیا را از پیش روبرداشت.

XS
SM
MD
LG