لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۲۰:۲۰

رم و اینتر در جدالی نفسگیر


تکلیف قهرمانی سری آ ایتالیا به هفته آخرکشیده شد.

در رقابتهای هفته ۳۷م فوتبال سری آ باشگاه‌های ایتالیا، اینترتیم مدعی قهرمانی در ورزشگاه سن سیرو با نتیجه ۴بر۳ مقابل کیه‌وو پیروز شد، تا همچنان با ۲ امتیاز اختلاف برتری درصدر جدول بماند. دراین دیدار مانتووانی بازیکن کیه وو دردقیقه۱۳ با گل بخودی چراغ سبز را به شاگردان آقای خاص نشان داد و بعد از آن، کامبیاسو دقیقه۳۴، دیگو آلبرتو میلیتو ۳۹و بالوتلی ۵۲ دقیقه گلزنی کردند. البته کیه وو هم بی کار ننشست ودر این بازی سه گل زد. تیاگو موتا مدافع اینتربا گل بخودی دقیقه ۱۲ زننده ی اولین گل کیه وو بود و گرانوچه دقیقه ۶۰ بازی و پلیسیه در ۱۵ دقیقه به پایان مسابقه برای کیه وو گلزنی کردند، اما سه امتیاز این بازی به کیسه مردان حوزه مورینیو ریخته شد.

تیم آ اِس رم هم با پیروزی مقابل کالیاری در کورس قهرمانی ماند. تیم آ اِس رم در دیگر دیدار برگزار شده با درخشش فرانچسکو توتی بازی یک بر صفر باخته مقابل کالیاری را با پیروزی ۲ بر یک عوض کرد. لاتزاری در دقیقه ۷۳ تیم میهمان را پیش انداخت اما فرانچسکو توتی گل اول خود و تیمش را درقیقه ۷۹ به ثمر رساند و پنالتی دقیقه ۸۳ را هم به گل تبدیل کرد تا با اختلاف دو امتیاز با تیم اینتر در مکان دوم ماند.

درسایردیدارهای هفته ۳۷م سری آ ایتالیا جنوآ درخانه ی خود آ.ث. میلان، تیم سوم جدول رابا یک گل شکست داد. لیورنو ۲-۱ مغلوب لاتزیو شد.ناپولی با دوگل از سد آتالانتا گذشت. یوونتوس ۲ ۳ نتیجه را به میهمان خود پارما واگذار کرد و دیدارهای بولونیا با کاتانیا ، فیورنتینا با سیه‌نا و پالرموبا سامپدوریا یک-یک و بازی اودینزه با باری ۳-۳ تمام شد. در جدول رده بندی، اینتر با ۷۹ امتیاز پیشتاز است. رم با ۷۷ امتیاز دوم است و میلان با ۶۷ امتیازدر مکان سوم ایستاده.

XS
SM
MD
LG