لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ ایران ۰۴:۴۶

محسن آرمين هر گونه ارتباط سازمان مجاهدين انقلاب اسلامی را با سفارتخانه های خارجی تکذيب کرد


محسن آرمين سخنگوی سازمان مجاهدين انقلاب اسلامی روز پنجشنبه هر گونه ارتباط اين سازمان را با سفارتخانه های خارجی، تکذيب کرد.

اخيراً حسين سبحانی نيا نايب رييس کميسيون امنيت ملی و سياست خارجی مجلس شورای اسلامی به خبرگزاری فارس گفته بود که اعضای بازداشت شدۀ سازمان مجاهدين به ارتباط با بيگانه و اخذ کمک از آنها اعتراف کرده اند.

محسن آرمين در واکنش به اين سخنان مشکل عدم برابری شهروندان در برخورداری از حقوق اساسی و حقوق شهروندی را مهم ترين مشکل نظام و جامعه دانست که رابطه ميان حکومت و ملت را دچار اختلال، و کشور را درگير بحران کرده است.

سخنگوی مجاهدين انقلاب گفت طی ماه های اخير همگان شاهد بوده اند بدون آنکه به مخالفان اجازۀ دفاع و يا پاسخ داده شود، فاحش ترين اکاذيب و اِفتراء ها از تريبون های مختلف بويژه سخنرانی ها و ميزگردها و مصاحبه های صدا و سيما نثار مخالفان و منتقدان شده است.

آقای آرمين اضافه کرد که تصور کنيد اگر سازمان مجاهدين انقلاب اسلامی ايران مقابلۀ به مثل کرده و طی اطلاعيه ای رئيس و معاون و يا اعضای کميسيون امنيت ملی مجلس را متهم به جاسوسی و رابطه با بيگانگان کند، چه اتفاقی خواهد افتاد؟

محسن آرمين تأکيد کرد که اگر آقای سبحانی نيا سخنان خود را تکذيب يا اصلاح نکند، از او شکايت خواهد کرد و افزود که نحوۀ رسيدگی به اين شکايت می تواند، آزمون ديگری برای قوه قضائيه و نشان دهندۀ ميزان برخورداری منتقدان حکومت از حقوق شهروندی باشد.

XS
SM
MD
LG