لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۲:۴۸

انتشار نماهنگ ابتکاری آریانا گرانده و جاستین بیبر که در قرنطینه تولید شده است


آریانا گرانده، خواننده مشهور آمریکایی، موزیک‌ویدئو (نماهنگ) جدیدی را با عنوان «با تو می‌مانم» (به انگلیسی: Stuck With U) منتشر کرد. او این آهنگ را با جاستین بیبر، ستاره مشهور کانادایی، خوانده است و این اثر یکی از پروژه‌های مشترک این دو هنرمند جوان و دو دوست صمیمی است.

آنها با توجه به شیوع ویروس کرونا، این موزیک ویدئو‌ را به شیوه ای ابتکاری و در قرنطینه خانگی تولید کردند و تمامی تصاویر با استفاده از تلفن های همراه ‌‌و بسیار ساده ضبط شده است.

آریانا گرانده همراه با دوست پسرش و جاستین بیبر به اتفاق همسرش این صحنه ها را در منازل خودشان ضبط کردند.

در تولید این پروژه هنری تعدادی از زوج های سرشناسی که در قرنطینه هستند نیز مشارکت داشتند، که از آن جمله می‌توان به چهره‌هایی چون کایلی و کندال جنر، اشتون کوچر و میلا کونیس، مایکل بوبله و همسرش، و گوئنت پالترو و شوهرش اشاره کرد که در بخش‌هایی از این موزیک ویدئو حضور دارند.

تهیه کنندگان این اثر همچنین از تصاویر ارسالی طرفداران آریانا گرانده و جاستین بیبر که در قرنطینه خانگی در حال رقص و شادی هستند و لحظات خوشی دارند نیز استفاده کرده‌اند.

آریانا گرانده گفته است که تمامی عواید حاصل از فروش این آهنگ را به یک سازمان خیریه اهدا می کند. این سازمان به فرزندان کادر درمانی و همه افرادی که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند، بورس و کمک هزینه تحصیلی ارائه می‌دهد.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG