لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ ایران ۲۰:۴۱

«آریانا گرانده» خواننده جوان آمریکایی نامزد کرد


«آریانا گرانده» خواننده جوان آمریکایی با دوست پسرش «پیت دیویدسون» نامزد کرد و سرگرم برنامه ریزی برای مراسم ازدواج باشکوهی است که در آینده نزدیک برگزار می شود.

هر چند که این خبر هنوز به صورت رسمی اعلام نشده ولی مدیر برنامه های این ستاره موسیقی بصورت ضمنی این موضوع را تأیید کرد.

این در حالی است که آریانا گرانده نیز در شبکه های اجتماعی خود با انتشار ایموجی های عاشقانه به ابراز احساسات طرفدارانش پاسخ داده و بسیار خوشحال است.

پیت دیویدسون ۲۴ ساله بازیگر و کمدین جوان آمریکایی با حضور در برنامه تلویزیونی «زنده، شنبه شب» به اوج شهرت رسید و طرفداران زیادی به ویژه در میان دختران نوجوان دارد.

او چندی پیش در یک مهمانی شبانه آریانا گرانده را ملاقات کرد؛ این دوستی به تدریج به رابطه ای عاشقانه تبدیل شد و در نهایت به نامزدی رسید.

به گفته یکی از دوستان آریانا گرانده، این هنرمندان جوان تجربیات ناخوشایندی از روابط گذشته خود داشتند ولی رابطه کنونی همراه با عشق، تفاهم و درک متقابل است و به همین دلیل احساس خوشبختی می کنند.

پیت دیویدسون اخیرأ تصاویر آریانا گرانده را روی دستهای خود خالکوبی کرده تا میزان واقعی عشق خود را به او ثابت کند.

حضور آنها در مراسم اهدای جوایز موسیقی بیلبورد نیز بازتاب زیادی در نشریات هنری داشت و با واکنش های مثبتی در شبکه های اجتماعی همراه شد.

به این ترتیب آریانا گرانده که پس از حمله تروریستی به کنسرتش در شهر منچستر مدتی دچار افسردگی شده بود، روزهای خوشی را تجربه می کند و به دوران اوجش بازگشته است.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG